Trwa ładowanie...

Jak zadbać o właściwą mineralizację? V spotkanie z cyklu "Autyzm w rodzinie"

8 maja 2017 fundacja Mądre Główki otworzyła zapisy na V spotkanie z cyklu "Autyzm w Rodzinie”. Hasłem przewodnim konferencji będzie pytanie o właściwą mineralizację w autyzmie. Spotkanie będzie składało się z dwóch części, przedzielonych przerwą pozwalającą na indywidualne rozmowy ze specjalistami.

Zobacz film: "Rozwój intelektualny dziecka autystycznego"

1. Jak zadbać o właściwą mineralizację?

W pierwszej części zostaną przedstawione ogólne informacje na temat roli, jaką odgrywają pierwiastki dla kondycji zdrowotnej człowieka, a także porady, jak zminimalizować wpływ pierwiastków toksycznych na dziecko z autyzmem oraz jak zwiększyć nasycenie pierwiastkami odżywczymi.

Druga część będzie miała charakter szczegółowy. Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy istnieje możliwość usuwania toksycznych pierwiastków u dzieci z autyzmem oraz podejmiemy temat roli, jaką odgrywają metale ciężkie w składzie szczepionek dla dzieci i zastanowimy się, ich obecność może mieć wpływ na rozwój naszych pociech.

To musisz wiedzieć:

Organizatorzy zaprosili znakomitych specjalistów panią prof. Marię Dorotę Majewską, dr Annę Romaniuk oraz pana mgr. Tomasza Badurę. Kameralny charakter spotkania będzie sprzyjał indywidualnym rozmowom.

Zobacz także:

V spotkanie z cyklu "Autyzm w Rodzinie” odbędzie się 21 maja 2017 w Integracyjnym Dwujęzycznym Przedszkolu Montessori "Mądre Główki” przy ul. Jutrzenki 146 w Warszawie. Wstęp jest bezpłatny, ale liczna miejsc mocno ograniczona, dlatego prosimy o rozważne zapisywanie, aby miejsca były dobrze wykorzystane (odwołania najpóźniej do 19 maja wyłącznie mailowo!).

Zapisy przyjmujemy od poniedziałku do piątku, między godziną 10 a 15 pod numerem telefonu 607 716 900 lub przez całą dobę na adres fundacja@madreglowki.pl. Zapraszamy!

V spotkanie z cyklu "Autyzm w rodzinie"
V spotkanie z cyklu "Autyzm w rodzinie" (Mądre Główki)

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.