Trwa ładowanie...

LINK4 Mama - Jak wykąpać i nakarmić noworodka?

Pierwsza kąpiel, pierwsze karmienie, przewijanie, noszenie maleństwa. Wszystkie te czynności dla wielu wydają się prozaicznie proste i niemalże mechaniczne. To oczywiście nieprawda.

Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że dla mamy, która właśnie wróciła z maleństwem ze szpitala może to być wielki stres. Dobrze, gdy ma wokół siebie kobiety, które mają to za sobą i mogą służyć radą, ale wiele dziewczyn niestety jest z tym samych. Ale na te i inne pytania oraz wątpliwości może odpowiedzieć ekspert. Porady położnej to jeden z elementów rewolucyjnego ubezpieczenia LINK4 Mama, przygotowanego specjalnie z myślą o kobietach i dzieciach.

– To zupełnie normalne, że kobiety w ciąży zadają sobie pytania o to czy podołają i czy odnajdą się w nowej rzeczywistości. Zwłaszcza, gdy są w pierwszej ciąży. To zrozumiałe, że się boją, że wielu rzeczy nie wiedzą, że uczą się nowej roli. Naszą ofertą chcemy oswoić te strachy - mówi Joanna Talaśka, z LINK4 i dodaje, że wiele wątpliwości może rozwiązać rozmowa. Oferta LINK4 Mama zakłada możliwość omówienia nurtujących mamę problemów z dostępną 24 godziny na dobę położną.

– Liczba takich rozmów telefonicznych jest nielimitowana. Projektując to rozwiązanie chcieliśmy, by po takiej konsultacji mama czuła się pewniej, żeby miała poczucie, iż kończy rozmowę uzbrojona w wiedzę, której nie miała wcześniej. To niezwykle istotne- wyjaśnia Joanna Talaśka. W skład ubezpieczenia Assistance Zdrowie dla Mamy wchodzi także możliwość spotkania z psychologiem.

– Zorganizujemy i opłacimy dwie takie wizyty, podczas których mama będzie mogła zasięgnąć profesjonalnej pomocy – tłumaczy Talaśka.

Pakiet LINK4 Mama i LINK4 Dziecko to szeroki wybór ubezpieczeń dla mam i dzieci w różnym wieku. Oba pakiety zawierają między innym ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Można ubezpieczyć maluchy, ale też starsze dzieci. Nie tylko od tego, co wydarzy się w szkole, ale też na zajęciach pozaszkolnych, takich jak tańce czy sporty walki. W ramach ubezpieczenia Assistance Szybka Pomoc ubezpieczyciel zapewni mamie miejsce w szpitalu przy łóżku chorego dziecka albo opłaci hotel w pobliżu szpitala.

Zobacz film: "LINK4 Mama - mama w stresie"

Pakiet ubezpieczeń LINK4 Mama to również dostęp do 280 placówek medycznych na terenie całego kraju, ale też pomoc prawnika, który pomoże mamie zarówno w powrocie do pracy, jak i w dopilnowaniu formalności związanych ze sprzedażą mieszkania. Pełna oferta oraz ogólne warunki ubezpieczenia na link4mama.pl. LINK4 Mama można kupić pod numerem 22 444 44 44 lub u agentów.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Advertisement