Trwa ładowanie...

Innowacyjny polski wynalazek - kółka z adapterami do fotelików samochodowych

Jesteśmy dwoma młodymi matkami, niezwiązanymi z branżą artykułów dziecięcych (prawnik i pośrednik nieruchomości), które wymyśliły i wyprodukowały wynalazek ułatwiający życie rodzicom niemowlaków. ROLLERSY to absolutna nowość na rynku i pierwszy taki produkt na świecie - w całości wymyślony i wyprodukowany w Polsce.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

ROLLERSY to lekkie kółka z adapterami oraz uchwytem, montowane do najpopularniejszych dostępnych na rynku niemowlęcych fotelików samochodowych w grupie 0-13kg (głównie Cybex, Maxi Cosi, Be Safe – lista fotelików dostępna na rollersy.com), które umożliwiają przewożenie dziecka w foteliku za pomocą kółek (trzymając uchwyt w dłoni lub na ramieniu) na krótkich dystansach - bez konieczności noszenia ciężkiego nosidełka. Dodatkową funkcję ma uchwyt ROLLERSÓW - umożliwia przenoszenie fotelika na ramieniu za pomocą paska z miękkim ochraniaczem.

ROLLERSY to:

  • funkcjonalny i nowoczesny gadżet ułatwiający codzienne wyjścia z domu z niemowlakiem gdy podróżujemy samochodem;
  • duże odciążenie dla rodziców –przewożenie dziecka w foteliku zamiast noszenia ciężkiego nosidełka;
  • wygodne przenoszenie fotelika na ramieniu, zamiast trzymając rączkę fotelika w dłoni;
  • oszczędność czasu i energii - brak konieczności rozkładania ciężkiego stelaża wózka za każdym razem gdy załatwiamy coś po drodze;
  • idealny prezent na baby shower, chrzest, czy wizytę po narodzinach dziecka;
  • łatwy i szybki montaż - cała instalacja zajmuje nie więcej niż pół minuty;
  • mały rozmiar - zestaw waży około pół kilograma i mieści się do damskiej torebki;
  • designerski gadżet - wzory użyte do uszycia miękkich ochraniaczy sprawiają, że ROLLERSY są nie tylko funkcjonalnym ale i modnym akcesorium;
  • bezpieczeństwo - ROLLERSY zostały wykonane z solidnych i bezpiecznych materiałów oraz zostały poddane badaniom niezależnego laboratorium w zakresie wytrzymałości produktu.

Produkt został wprowadzony do sprzedaży z końcem czerwca tego roku i dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych, w cenie 219 zł za cały zestaw, za pośrednictwem sklepu internetowego www.rollersy.com, jak również sklepów internetowych i stacjonarnych współpracujących z nami dystrybutorów.

Jako mamy same przekonałyśmy się, jakim odciążeniem jest korzystanie z ROLLERSÓW np. podczas wizyty u pediatry, przejścia z domu do samochodu czy odwiedzin znajomych. Trzeba dużego wysiłku aby przenieść fotelik z dzieckiem w ręce, pochylając się przy tym na jedną stronę, nawet na niedużej odległości. Wierzymy, że dzięki ROLLERSOM podróżowanie z niemowlakiem będzie dla rodziców dużo prostsze.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.