Trwa ładowanie...

Identyczne modelki - co słychać u nich dziś?

Ciąża trojacza zdarza się raz na 6500 urodzeń. Laura, Nicola i Alison Crimmins to trojaczki, między którymi nie ma prawie żadnej różnicy. Piękne blondynki od lat robią karierę w modelingu. W tym roku obchodziły okrągłe urodziny.

Zobacz film: "Rodzina z Kaliforni powiększyła się o pięcioraczki"

Dziewczyny pojawiły się na świecie 30 lat temu i dziś mieszkają w Dublinie. Zgrabne i wyjątkowo urodziwe siostry zdecydowały się na karierę modelek.

Siotry pojawiły się na świecie 30 lat temu (Facebook/The Crimmins Triplets)
Siotry pojawiły się na świecie 30 lat temu (Facebook/The Crimmins Triplets) (facebook)

Laura, Nicola i Alison oprócz tego, że mają te same fryzury, wymiary i rysy twarzy to wiodą niemal takie samo życie. Bynajmniej im to nie przeszkadza. Chodzą do tej samej kosmetyczki i fryzjera – dzięki temu mają pewność, że będą wyglądać identycznie. Nie walczą o indywidualność, bo kochają obecny stan. Z podobieństwa uczyniły swój atut.

Decyzja (WIDEO)
Decyzja (WIDEO)

Artykuł sponsorowany Każda kobieta spodziewająca się dziecka wykonuje liczne badania, np. badanie krwi...

zobacz galerię

1. Nierozłączne

Nie potrafią bez siebie żyć. Nawet gdy na chwilę się rozdzielają, to starają się wymieniać ze sobą wiadomości i być cały czas w kontakcie. Zakupy nie mogą się odbyć bez cennej porady siostry.

Już jako małe dziewczynki były nierozłączne (Facebook/The Crimmins Triplets)
Już jako małe dziewczynki były nierozłączne (Facebook/The Crimmins Triplets)

Dziewczyny mieszkają pod jednym dachem i codziennie jedzą wspólne śniadania. Starają się wszystko robić razem. Zawsze dbają wspólnie o dietę, ale od czasu do czasu skuszą się na jakąś kaloryczną przekąskę. Najbardziej uwielbiają pizzę.

2. Zawsze razem pracują

Laura, Nicola i Alison zaczęły pracę w modelingu już w wieku 16 lat. To właśnie wtedy podpisały pierwszy kontrakt z agencją modelek. Od samego początku idzie im wyjątkowo dobrze, ale za każdym razem mają jeden warunek – muszą wspólnie pracować. Rzadko spotyka się taki widok. Ta unikalność zaowocowała świetnymi kontraktami i propozycjami zawodowymi.

Dziewczyny angażowano do międzynarodowych pokazów mody. Wspólnie też występowały na małym ekranie. W każdym miejscu, gdzie się pojawią, budzą sensację. Internauci są nimi zachwyceni, bo oprócz tego, że są piękne, to kobiety są miłe, dobrze wychowane, wykształcone i lubią udzielać się charytatywnie. Fani uważają, że to najpiękniejsze trojaczki na świecie i trudno się z nimi nie zgodzić.

Trojaczki są nierozłączne (Facebook/The Crimmins Triplets)
Trojaczki są nierozłączne (Facebook/The Crimmins Triplets) (facebook)

Losy dziewczyn śledzą tysiące ludzi. Co więcej, piękne dziewczyny zostały wpisane w rankingu najseksowniejszych sióstr na świecie. Jednak one nie zwracają uwagi na takie tytuły, bo dla nich najważniejsze jest to, by móc być razem w życiu zawodowym i prywatnym.

3. Dalsze plany zawodowe

Modelką niestety nie można być przez całe życie. Każda z nich powoli zaczyna więc szukać innej drogi zawodowej. Jedna z sióstr - Laura założyła swój własny salon kosmetycznym – interes oferuje najwyższą jakość. Właścicielka dostała pięć gwiazdek, które świadczą o tym, że jest naprawdę dobry.

Laura założyła salon kosmetyczny (Facebook/The Crimmins Triplets)
Laura założyła salon kosmetyczny (Facebook/The Crimmins Triplets)

Siostry nadal biorą udział w różnych projektach. Występują na pokazach mody, między innymi mody ślubnej. Są również ambasadorkami pasty do zębów oraz innych produktów kosmetycznych. Ich losy można śledzić na oficjalnym Facebooku sióstr "The Crimmins Triplets". A jak wam się podobają?

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.