Identyczne jak trzy krople wody

Laura, Nicola i Alison są modelkami. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że trudno wskazać między nimi jakiekolwiek różnice. Dziewczyny są niemal identyczne.

Urodziły się 29 lat temu, są trojaczkami. Mieszkają w Dublinie (Irlandia) i wszystkie zdecydowały się na karierę modelek. I gdy spojrzy się na ich zdjęcia, od razu wiadomo, że dokonały właściwego wyboru.

Polecane wideo:

Dziewczyny wyglądają niemal identycznie: mają tę samą fryzurę, figurę i rysy twarzy. Nawet wymiary maję te same. Używają tych samych kosmetyków, korzystają z usług tej samej kosmetyczki. Wiodą niemal identyczne życie i czują się z tym dobrze.

Łączy ich szczególna więź – Laura, Nicola i Alison są nie tylko siostrami, ale też przyjaciółkami. Mieszkają pod jednym dachem i ich dzień wypełniają te same zadania i przyjemności. Wspólnie siadają do zdrowego śniadania. Rano serwują sobie owsiankę, by nabrać sił po joggingu. Ich ulubioną potrawą w porze obiadowej jest grillowany kurczak z pieczonymi ziemniakami, choć bywa że wspólnie zajadają się kaloryczną pizzą.

Dzięki temu, że stosują tę samą dietę mają identyczne wymiary i rozmiar. Co więcej, ważą tyle samo. Nawet do fryzjera wybierają się tego samego dnia.

  • Prowadzimy taki sam styl życia i właśnie dlatego wyglądamy identycznie. Używamy nawet identycznych produktów kosmetycznych. Nieważne, czy idziemy na depilację, podcinamy grzywkę czy modelujemy brwi, to zawsze robimy to w jednym czasie. To bardzo ważny element naszej pracy, musimy być identyczne. Kochamy to!- kometuje Laura.

Siostry Crimmins są ze sobą w stałym kontakcie nawet wówczas, gdy przebywają osobno. Z pomocą przychodzi im nowoczesność – specjalna aplikacja w  telefonie pozwala im na konsultacje w każdej sprawie, choćby w czasie zakupów.

Papużki nierozłączki

Trojaczki od zawsze były nierozłączne. Do dzisiaj budzą zainteresowanie wielu osób i nie można się temu dziwić – dziewczyny trudno odróżnić, a do tego zachwycają urodą. W wieku 16 lat siostry zaczęły stawić pierwsze kroki w modelingu. Podpisały umowę z agencją modelek. Szło im świetnie, ale każdemu z kim współpracowały stawiały jeden warunek – muszą pracować razem.

Dziewczyny angażowano do wielu międzynarodowych projektów. Występowały w telewizji i prezentowały się na wybiegu. Wszędzie, gdzie się pojawiały, budziły zainteresowanie. To zaowocowało coraz to lepszymi kontraktami i ciekawszymi zawodowymi propozycjami.

Losy dziewczyn z Dublina śledzi tysiące fanów. Bliźniaczki zostały wpisane na listę najseksowniejszych sióstr na świecie. Najważniejsze jednak wydaje się być dla nich to, że mogą pracować i żyć razem.

Być może już za kilka lat w ich ślady pójdą Roman, Rohan i Rocco. Chłopcy urodzili się w 2015 roku i świat się nimi zachwycił. Wyglądają identycznie, a problem z ich odróżnieniem mają nawet sami najbliżsi. Tylko mama trojaczków uważa, że bezbłędnie rozpoznaje swoje dzieci.

Roman, Rohan i Rocco na świat przyszli w 31. tygodniu ciąży. Byli wcześniakami i wymagali specjalistycznej opieki. Gdy jednak nabrali sił, a ich rozwój nie budził obaw ze strony rodziców, postanowili oni bliżej przyjrzeć się genom swoich dzieci.

Wyniki badania genetycznego wprawiły w zdumienie nie tylko rodzinę, ale i świat nauki. Okazało się bowiem, że Roman, Rohan i Rocco mają identyczny zestaw genów. A takie przypadki zdarzają się raz na 200 milionów urodzeń.

Zainteresowanie budzi też przypadek dzisiaj już dorosłych trojaczków z Estonii. Leila, Liina i Lily Luik, bo o nich mowa, od dzieciństwa interesowały się sportem. Dzisiaj ich zmagania cały świat podziwiać może na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, do których wszystkie trzy zostały zakwalifikowane.

Ciąża trojacza zdarza się raz na 6500 urodzeń.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Maluch
Maluch

5 produktów, które zabierają ci energię po śniadaniu

5 produktów, które zabierają ci energię po śniadaniu

Czego unikać, by mieć energię? Śniadanie powinno dostarczać energii na cały dzień. Brzmi jak slogan, ale to prawda. Tymczasem wielu z nas jada na śniadanie produkty, które działają wręcz przeciwnie Zabierają energię, siłę do działania, powodują zmęczenie....

Maluch

Zioła jakie należy stosować zimą

Zioła jakie należy stosować zimą

Lecznicze działanie ziół Czystek, kwiat lipy, a może rumianek? Jakie zioła zimą należy stosować? Które podać dziecku? Ich lecznicze działanie jest znane od wieków. Działają napotnie, przeciwzapalnie, przeciwbólowo. Pomogą w czasie przeziębienie, wspomogą...

Maluch

Skutki uboczne przyjmowania antybiotyków

Skutki uboczne przyjmowania antybiotyków

Skuteczne, ale niebezpieczne Antybiotyki są dla wielu osób ostatnią deską ratunku. Najczęściej sięgamy po nie, gdy skutków w leczeniu nie przynoszą ani domowe sposoby, ani popularne leki dostępne bez recepty. Leczenie antybiotykami, choć zazwyczaj skuteczne...

Maluch

15 rzeczy, które zrozumieją tylko rodzice

15 rzeczy, które zrozumieją tylko rodzice

. Jest to wpisane w naturalny rozwój dziecka. To, że maluch chce wszystkiego dotknąć i posmakować, to nic innego jak metoda poznawcza świata. Brudzenie (...) się dziecko. To stan, o którym całymi dniami marzy większość rodziców. Najczęściej...

Maluch

6 dziwnych znaków, które świadczą o problemach z sercem

6 dziwnych znaków, które świadczą o problemach z sercem

Powszechne schorzenie Około miliona osób w Polsce choruje na niewydolność serca. 60 tysięcy co roku umiera. Dolegliwości sercowe są w Polsce powszechne - diagnozuje się je często. Niestety, większość pacjentów je lekceważy. A to błąd, ponieważ niewydolność...

Maluch

Poznaj 6 nawyków zdrowych rodzin

Poznaj 6 nawyków zdrowych rodzin

energię na kolejny dzień. Właśnie dlatego należy dbać o odpowiednią jego ilość zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Stwórz maluchom wieczorny

Maluch

Produkty, w których znajdziesz tłuszcze trans

Produkty, w których znajdziesz tłuszcze trans

Szodliwe dla zdrowia, ale wszechobecne Oleje utwardzone, nazywane także tłuszczami trans, uznawane są za szkodliwe dla zdrowia. Eksperci zaznaczają, że sprzyjają one występowaniu cukrzycy typu 2) oraz chorobom serca. Mają też negatywny wpływ na płodność....

Maluch

Ubranka dla dziewczynek

Ubranka dla dziewczynek

Modny T-shirt dla dziewczynki w niskiej cenie. Każda mała kobietka będzie zachwycona takim ubraniem. Body z wizerunkiem słynnego kotka z pewnością ucieszy dziewczynki. Króliczki, jak większość zwierząt, są także lubiane przez dziewczynki. Bielizna...