Trwa ładowanie...

"Gigantyczne niemowlę" było hitem Tik Toka. Później wylał się hejt

Avatar placeholder
07.07.2023 11:34
Gavin jest nadal bardzo popularny na Tik Toku
Gavin jest nadal bardzo popularny na Tik Toku (Tik Tok)

Ten chłopiec ma zaledwie trzy lata, a już zyskał międzynarodową popularność. Wszystko przez krótki film na Tik Toku, dzięki któremu stał się memem. Amerykańskim mediom udało się dotrzeć do matki chłopca. Kobieta ma pretensje do internetowych hejterów.

spis treści

1. Gigantyczne niemowlę

Chłopiec zrobił karierę, dzięki filmowi, na którym wygłupia się, skacząc w pieluszce na plecach swojego ojca. To właśnie wtedy amerykańscy internauci nazwali go "gigantycznym niemowlakiem". Prawda okazuje się nieco inna – Gavin, bo tak ma na imię, ma już trzy lata. W specjalnym wywiadzie jego mama apeluje, by internauci powstrzymali się od złośliwych komentarzy.

Gavin jest gwiazdą TikToka
Gavin jest gwiazdą TikToka (TiKTok)
Zobacz film: "Oddychaj czysto - webcast z dr hab. n. med. Wojciechem Feleszko"

"Chciałabym, by przynosił ludziom radość, nie chcę, by był źródłem negatywnych emocji" – mówi w rozmowie z amerykańskim portalem Insider.

Kobieta zdaje sobie jednak sprawę, że każda osoba, która zyska popularność w internecie, musi się liczyć z hejtem.

Zobacz także: "To obleśne!" Hejt na karmiącą matkę

2. Gwiazda Tik Toka

Kathryn (kobieta nie chce podawać pełnego nazwiska) mówi również o tym, że aplikację Tik Tok pobrała zaledwie trzy dni wcześniej. Razem z mężem mają bowiem jeszcze jednego syna, szesnastoletniego, i to on pokazał rodzicom, jak korzystać z aplikacji.

"Zrobiłam parę śmiesznych filmików z Gavinem w roli głównej i pokazałam je mężowi. Żartowałam, że sprawię, że mój syn będzie popularny. Nie sądziłam, że tak będzie naprawdę. Nie jestem zbytnio na czasie z tymi wszystkimi portalami społecznościowymi. Mam jedynie konto na Facebooku. Po pewnym czasie mój drugi syn przyszedł do mnie i powiedział – mamo, masz mnóstwo wyświetleń pod tym filmem. Naprawdę mnóstwo" – powiedziała Matka chłopca.

3. Hejt

Niestety, niektóre osoby postanowiły wylać falę hejtu na autorkę nagrania. Wiele osób pisało, że film jest "odpychający", inni zastanawiali się, czemu rodzice zdecydowali się ogolić głowę tak dużemu dziecku. Matka chłopca zapewnia, że Gavin ma naturalne, bardzo jasne włosy, których na nagraniu po prostu nie widać.

"Ludzie potrafią być okrutni. Nie widzę natomiast powodu, by mieć tę złość również w sobie. Mamy twardą skórę, tak zostaliśmy wychowani i tak wychowuję swoje dzieci" – podsumowuje Kathryn.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze