Trwa ładowanie...

11-miesięczna modelka. Jej matka spotkała się z falą hejtu (WIDEO)

Avatar placeholder
25.01.2019 11:11

W dobie internetu wielu rodziców udostępnia zdjęcia swoich dzieci w mediach społecznościowych. Czasem są to radosne chwile spędzone w gronie rodzinnym, a czasem oficjalne sesje zdjęciowe. Niektórzy po prostu chwalą się swoimi pociechami, inni zaś mają w tym inny cel. Chcą zapewnić dziecku sławę, pieniądze i zawodowy sukces.

Ich dzieci biorą udział w dziecięcych konkursach piękności i profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Wiele osób zarzuca takim rodzicom, że przez tego typu wydarzenia dzieci tracą beztroskie dzieciństwo. Nie mają czasu na zabawę z rówieśnikami, a także naukę. Ponadto przeszkadza im ubieranie dzieci tak jak dorosłych podczas takich imprez. Często możemy się spotkać z tym na wyborach małych miss, gdzie możemy zobaczyć dziewczynki w pełnym makijażu i kobiecych ubraniach.

Jedną z matek, które marzą o karierze swojego dziecka jest Danielle Wall, która promuje swoją 11-miesięczną córkę Islę Rosę w mediach społecznościowych. Kobieta marzy o sławie i karierze. Jednak jej działanie ostatnio spotkało się z falą krytyki. Internauci nie podzielają entuzjazmu zdeterminowanej matki.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz WIDEO

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze