Trwa ładowanie...

Fotelik obrotowy z dwa razy dłuższym czasem użytkowania.

Artykuł sponsorowany
(Materiał Partnera)

Dbanie o otaczające nas środowisko i racjonalizacja wydatków, to coraz powszechniejszy trend, do którego chętnie przyłączają się młodzi rodzice. Zmniejszenie śladu węglowego, poprzez wydłużenie czasu użytkowania produktu, to priorytet, na który stawia coraz więcej marek.

Również RECARO z myślą o przyszłości naszej planety wychodzi naprzeciw potrzebom konsumentów, opracowując produkty odpowiadające idei odpowiedzialnych zakupów.

Fotelik na lata

RECARO Salia 125 to nowoczesny obrotowy fotelik wykonany zgodnie z najnowszą normą i-Size, pełen niezwykle intuicyjnych i unikatowych dla RECARO rozwiązań. Jedną z nich jest wydłużony czas użytkowania fotelika, od urodzenia aż do 7 lat (wzrost 125 cm). Fotelik zapewnia aż 3 konfiguracje montażowe. Od 40 – 105 cm tyłem do kierunku jazdy, przypinamy dziecko 5-punktowym wewnętrznym systemem pasów wyposażonym w system HERO, integrujący ochraniacze naramienne, pasy barkowe i zagłówek, co pozwala uniknąć skręcaniu i zsuwaniu się uprzęży z ramion dziecka. Następnie od 76 – 105 cm przypinamy malucha również przy pomocy 5-punktowego wewnętrznego systemu pasów jednak ze zmianą kierunku na przodem do kierunku jazdy. W dwóch pierwszych konfiguracjach fotelik montujemy w samochodzie w systemie ISOFIX (łączniki ISOFIX i noga podporowa). Ostatnia z konfiguracji pozwala na przypięcie dziecka o wzroście 100 – 125 cm przy pomocy 3-punktowego systemu pasów bezpieczeństwa pojazdu. W tej dodatkowej konfiguracji wydłużającej czas użytkowania fotelika o około 3 łata w porównaniu do standardowych fotelików obrotowych Salia 125 nie traci funkcji obrotu co znacznie ułatwia starszym dzieciom samodzielne zajęcie miejsca w foteliku. To wszystko sprawia, że rodzice i dziecko korzystają długo z funkcji fotelika obrotowego mogąc odroczyć kupno kolejnego fotelika, a dziecko może bez przeszkód przyzwyczaić się do swojego siedziska.

Wygodna obrotówka

(Materiał Partnera)

Każdy, nawet najmniejszy element przy wychowywaniu dziecka powinien służyć rodzicom. Salia 125 na każdym kroku, pokazuje, że RECARO dba o komfort dziecka na równi z komfortem rodzica. Funkcja obrotu o 360 stopni, oferuje bardzo łatwe i szybkie przypięcie dziecka bez konieczności skręcania całego ciała, jak i też bez wybudzania maluszka. Niezaprzeczalną zaletą obrotówki jest również sprawna zmiana kierunku jazdy. W Salii 125 możemy przewozić dzieci zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Dodatkowo mechanizm regulacji jedną ręką sprawia, że całość obsługuje się wyjątkowo łatwo i szybko.

Bezpieczeństwo

Odpowiednie zamontowanie fotelika i prawidłowe przypięcie w nim dziecka, jest priorytetem każdego rodzica. Salia 125 najwyższy poziom bezpieczeństwa, przy zachowaniu prostoty obsługi. Noga podporowa i złącza ISOFIX zapewniają stabilny i pewny montaż. System zaawansowanej ochrony bocznej (ASP), piankowe siedzisko czy 4 pozycje pochylenia fotelika zapewnią bezpieczeństwo i komfort. Warto również wspomnieć o zintegrowanym systemie wentylacji dbającym o odpowiednią cyrkulację powietrza. Natomiast dodatkowo dołączana do fotelika wkładka dla noworodka pozwala na te podróże już od urodzenia.

Artykuł sponsorowany
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza