Trwa ładowanie...

e-PRIAM: poznaj pierwszy e-wózek od CYBEX

Inteligentne produkty i rozwiązania są dziś obecne praktycznie wszędzie. Dzięki nim, codzienne życie staje się nie tylko łatwiejsze, ale też bardziej zorganizowane. Wdrażając innowacyjną i inteligentną technologię na rynku produktów dziecięcych, CYBEX wprowadza rewolucyjny e-wózek, dzięki któremu życie rodziców stanie się prostsze i przyjemniejsze. Nowy wózek to połączenie luksusowej stylistyki i funkcjonalności z inteligentnymi rozwiązaniami, dzięki którym opiekunowie mogą dłużej podróżować z dzieckiem w wózku, jak wozić w nim więcej cięższych rzeczy.

Zobacz film: "Jak przewijać niemowlę?"

1. Zyskujesz dodatkowe wsparcie

Dzięki CYBEX e-Priam pokonanie miejskich pagórków i nierównych terenów staje się dziecinnie proste. W rączce zamontowane są czujniki monitorujące siłę potrzebną do pchania i ciągnięcia wózka, a innowacyjny mechanizm zintegrowany z ramą pojazdu uruchamia silniczek wspomagając rodzica wtedy, gdy tego najbardziej potrzebuje.

2. Jazda pod górę i w dół nigdy nie była tak łatwa

Podczas jazdy z wózkiem pod górę, czujniki zlokalizowane w rączce wykrywają nacisk i uruchamiają mechanizm, który dodaje wózkowi odpowiednie wspomaganie. Wózek działa bardzo płynnie sprawiając, że rodzic czuje się tak, jakby prowadził go po płaskiej drodze. Podobnie działają czujniki przy schodzeniu w dół, wtedy jazda wózka jest odpowiednio spowalniana.

2.1. Zapomnij o nierównych nawierzchniach

Nowy e-Priam wspiera rodziców na nierównym terenie, takim jak: kostka brukowa, piasek, leśne drogi, błoto, śnieg lub żwir. Prowadzenie wózka po podobnych nawierzchniach przypomina spacerowanie po gładkim chodniku.

3. Sam dokonujesz wyboru, w jaki sposób chcesz prowadzić wózek

Na tylnej ramie znajduje się specjalny przycisk, dzięki któremu rodzic może samodzielnie zdecydować kiedy chce korzystać z nowej funkcjonalności wózka, a kiedy chce prowadzić go w tradycyjny sposób.

4. Na ramie wózka e-PRIAM zamontujesz także fotelik

System "4w1" umożliwia zamontowanie na ramie wózka CYBEX e-Priam standardowej spacerówki, gondoli LUX, fotelika samochodowego, a także gondoli LITE tej samej marki. Bogaty pakiet wariantów kolorystycznych i dedykowanych materiałów sprawia, że spacer ze SMART wózkiem CYBEX e-Priam staje się przyjemnością.

5. Zasilanie - wystarczy naładować baterię w gniazdku elektrycznym

CYBEX e-PRIAM zasilony jest baterią umożliwiającą spacer na dystansie od 8 do nawet 45km, w zależności od obciążenia wózka i warunków. Baterię ładuje się w prosty sposób, podłączając ją do gniazdka elektrycznego na 6 godzin. Umieszczony w tylnej ramie wózka wskaźnik z pięcioma diodami LED w prosty sposób pokazuje poziom naładowania baterii.

O CYBEX

Firma CYBEX założona w 2005 roku, znana jest na całym świecie ze swojego kultowego designu, innowacyjnych technologii, łatwej funkcjonalności i doskonałych funkcji zapewniających bezpieczeństwo wszystkich produktów tworzonych z myślą o stylowych rodzicach rozpoczynających rodzicielstwo. Na początku 2014 roku firma CYBEX połączyła się z Goodbaby International Holding Limited. Grupa należy do wiodących światowych przedsiębiorstw w branży produktów dla dzieci i młodzieży. Więcej informacji na https://cybex-online.com/pl-pl

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.