Trwa ładowanie...

Dziewczynka z bujną czupryną. Wzbudziła zainteresowanie na porodówce

Avatar placeholder
22.01.2021 11:09
Dziewczynka z bujną czupryną. Wzbudziła zainteresowanie na porodówce
Dziewczynka z bujną czupryną. Wzbudziła zainteresowanie na porodówce (Image: Penny Cross / Plymouth Live)

Jemma Bellingham usłyszała od lekarzy, że nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Po pięciu latach od diagnozy, ze zdziwieniem odkryła, że jest w ciąży. Gdy na świat przyszła jej córka, wzbudziła niemałe zamieszanie na porodówce.

spis treści

1. Niespodziewana ciąża

Jemma Bellingham po urodzeniu syna usłyszała od lekarzy, że nie będzie mogła mieć więcej dzieci. Ona i jej partner Michael pogodzili się z diagnozą i skupili się na wychowaniu małego Rio.

Dziewczynka urodziła się z bujną czupryną
Dziewczynka urodziła się z bujną czupryną
Zobacz film: "Ma 9 tygodni i bardzo bujną czuprynę"

Lata mijały i nic nie zapowiadało tego, że w ich życiu coś się zmieni. Podczas wakacji na Fidżi doszło do poczęcia dziecka. Wiadomość o ciąży była dla nich niesamowitym zaskoczeniem i traktowali ją w kategoriach cudu.

Jemma była przez okres ciąży pod opieką lekarzy. Gdy na świat przyszła ich piękna córka Vienna, od razu wzbudziła wielkie zainteresowanie na porodówce. Lekarze i pielęgniarki z innych oddzialów przychodzili, by zobaczyć to niezwykłe maleństwo.

2. Noworodek z bujną czupryną

Jemma podejrzewała, że jej córka może urodzić się z włosami. Jak sama przyznaje, to było dość silne przeczucie. Dodatkowo w czasie ciąży Jemma skarżyła się na silną zgagę, co podobno oznacza, że dziecku rosną włosy.

Nie spodziewała się jednak, że fryzura jej córki będzie taka bujna. Pielęgniarka, która była obecna przy porodzie powiedziała, że nie widziała jeszcze noworodka z taką ilością włosów.

Po roku od urodzenia mała Vienna nadal zachwyca fryzurą. Ludzie na ulicy biorą ją za laleczkę i są bardzo zdumieni, gdy odkrywają, że to prawdziwe dziecko.

Dziś dziewczynka ma już rok
Dziś dziewczynka ma już rok

Starszy brat Vienny, Rio, jest zakochany w swojej siostrze. Oboje odziedziczyli ciemne i gęste włosy po swoim ojcu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Poznaj inne niesamowite historie:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze