Trwa ładowanie...

Drawsko Pomorskie. Podczas komunii wyszedł na środek kościoła. "Aż ciarki przechodzą"

 Maria Krasicka
18.05.2022 17:49
Podczas komunii wyszedł na środek kościoła. Jego występ zachwycił
Podczas komunii wyszedł na środek kościoła. Jego występ zachwycił (Facebook)

Sakrament Komunii to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci. Wiele z nich stara się, być jak najbliżej przygotowań do mszy, by uświetnić całą uroczystość. Takim przykładem jest Filip, mieszkaniec Drawska Pomorskiego, który podczas swojej komunii zaśpiewał "Ave Maria". Internauci są zachwyceni niezwykłym nagraniem.

1. Zaśpiewał podczas komunii

Pierwsza Komunia Święta to ogromne przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodzin. Poza przyjęciem sakramentu jest to również wspaniała okazja do wspólnego świętowania. Dlatego też wszyscy zainteresowani tak bardzo starają się, by ten dzień był niezapomniany.

Niektórzy stawiają na ekstrawaganckie przyjęcia komunijne, strojne kreacje i prezenty przekraczające domowe budżety. Inni zaś starannie przygotowują oprawę sakramentu w Kościele, tak by msza była, jak najpiękniejsza.

Takim przykładem jest młody mieszkaniec Drawska Pomorskiego – Filip Płażalski, który znany jest ze swojego wyjątkowego talentu wokalnego. Chłopiec postanowił zaśpiewać podczas swojej komunii pieśń pt. "Ave Maria".

2. Zachwyt internautów

Nagranie z występu Filipa udostępnił portal DSI - Drawskie Strony Internetowe na Facebooku. Użytkownicy, a zwłaszcza mieszkańcy Drawska, byli zachwyceni głosem chłopca, wróżąc mu wspaniałą karierę wokalną.

"Wielkie brawa. Coś pięknego! Aż ciarki przechodzą" – napisała jedna z użytkowniczek.

"Piękna skala głosu" – dodała druga.

"Cudowny anielski głos, rodzice dbajcie o ten talent Filipka. Gratulacje!" - napisał użytkownik.

"Jak się słyszy tak piękny głos u tak młodego człowieka, to aż łzy napływają ze wzruszenia i serce się raduje, że w tak małym ciele znajduje się tak cudowny anielski głos" - czytamy.

"Rodzice, zróbcie wszystko, żeby ten młody człowiek trafił do najlepszych szkół i profesorów. Głos przecudny. Nie można go zmarnować" - zaapelował kolejny.

Internauci nie mieli wątpliwości. Warto, żeby chłopiec kontynuował naukę w tym kierunku, ponieważ widać, że sprawia mu to dużo radości i satysfakcji.

Maria Krasicka, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze