Trwa ładowanie...

"Pan Bóg wysłuchał naszych próśb!". Dominika Gwit-Dunaszewska poinformowała o ciąży, fani od razu odkryli coś jeszcze

Avatar placeholder
10.08.2022 13:12
Dominika wraz z mężem podzielili się z fanami wiadomością
Dominika wraz z mężem podzielili się z fanami wiadomością (Instagram @dominikagwit)

Dominika Gwit-Dunaszewska podzieliła się informacją o ogromnym szczęściu na swoim instagramowym profilu. We wpisie podkreśla, że są wraz z mężem szczęśliwi i czekali na tą wiadomość od kilku lat. I chociaż aktorka nie zdradziła, jaka będzie płeć ich dziecka, to fani spekulują, że szczegóły na zdjęciu mogą to zdradzać.

Dominika Gwit-Dunaszewska podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem na Instagramie
Dominika Gwit-Dunaszewska podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem na Instagramie (Instagram @dominikagwit)

1. Podzieliła się szczęściem na Instagramie

Dominika Gwit pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z mężem - Wojciechem Dunaszewskim. Para od lat wiedzie wspólne, szczęśliwe życie, a od 2018 są małżeństwem. Jednak to, co Dominika przedstawiła w poście na swoim Instagramie, wprawia w zachwyt wszystkich obserwujących. Para z pewnością jest szczęśliwa i postanowiła podzielić się ze światem radosną nowiną.

To, co przykuwa uwagę na fotografii, to zdjęcie USG, które Dominika trzyma w dłoni. Celebrytka w ten sposób dzieli się z fanami radosną nowiną.

"Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko" - pisze kobieta. Wyznaje również, że nareszcie może się podzielić z fanami tym szczęściem, "które wypełnia ich serca już od wielu tygodni".

2. Długie starania o dziecko

Kobieta we wpisie przyznała, że długo czekali na tę nowinę:

"Czekaliśmy na to od wielu lat" - pisze, dlatego są tak szczęśliwi, że się udało. Gwiazda zapewnia również: "Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy w @royalclinic.warszawa Za kilka miesięcy będziemy we troje".

Nic dziwnego, że szczęścia nie ma końca. Długie starania o dziecko, które kończą się sukcesem, są idealnym powodem do tego, by świętować. Para ma wielkie wspracie zarówno wśród lekarzy, jak i osób, które dobrze im życzą w komentarzach pod zdjęciem. Para spotkała się z ogromną falą życzliwości, a gratulacjom nie ma końca.

3. Czy Dominika zna już płeć?

Dominika nic nie mówi o płci, więc oficjalnie nie wiemy, czy para wie, kogo pod sercem nosi aktorka. Jednak pewien szczegół sprawił, że obserwatorzy gwiazdy już wysnuli hipotezę.

Fani aktorki zaczęli się zastanawiać, czy niebieska sukienka kobiety i niebieska emotikonka przedstawiająca serce na końcu wpisu sugerują płeć dziecka. Jednak czy Dominika Gwit będzie miała synka, tego oficjalnie nie wiadomo.

Małgorzata Banach, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze