Trwa ładowanie...

Co w prezencie dla malca?

Wybierasz się w odwiedziny lub na urodziny do znajomych czy rodziny z małym dzieckiem i zastanawiasz się, jaki prezent wybrać? Pomyśl o praktycznej zabawce, takiej jak Ubranko-otulanko zaprojektowane przez Anię Dereszowską.

Zobacz film: "Jak kąpać niemowlę w wiaderku?"

Niejedni wujkowie, dziadkowie czy znajomi rodziny mają problem, wybierając się w gości do domu, gdzie jest małe dziecko. Co można kupić malcowi, który nie może jeszcze powiedzieć, na co ma ochotę, a Tobie wydaje się, że ma już dosłownie wszystko? Idealną propozycją jest zabawka, która zainteresuje malca i będzie mu towarzyszyła w rozwoju.

Jedną z takich zabawek jest Ubranko-otulanko, czyli nietuzinkowa maskotka i przydatny gadżet w jednym. Otulanko ma w środku specjalnie zaprojektowane miejsce na butlę ze smoczkiem lub rękę rodzica, gdy pełni rolę kukiełki. Dzięki temu ta niezwykła zabawka może towarzyszyć dziecku w wielu sytuacjach.

Otulanko będzie obecne w codziennym pałaszowaniu mleka z butelki, a z czasem może również pomóc w odstawieniu butli. Wtedy do środka maskotki wystarczy włożyć bidon lub zwykłą butelkę. Ubranko-otulanko sprawdzi się też jako kukiełka podczas rodzinnych kreatywnych zabaw, np. czytania książeczek czy odgrywania teatrzyków.

Co równie ważne – dzięki intensywnym i optymistycznym kolorom oraz ciekawym fakturom maluch z pewnością zainteresuje się wyglądem nowego kompana. A to z kolei pomoże w rozwoju jego umiejętności manualnych, motoryki małej i będzie stymulowało rozwój zmysłu dotyku.

Do wyboru jest kilka wzorów maskotek zaprojektowanych przez Anię Dereszowską, więc na pewno znajdziesz odpowiedniego zwierzaka z otulankowej rodziny. Wszystkie otulanki uszyte są wyłącznie z polskich materiałów oraz posiadają niezbędne atesty, a ich oczy są wyhaftowane, co eliminuje zagrożenie połknięcia przez ciekawskiego malca jakiegokolwiek elementu.

Ubranko-otulanko z pewnością przypadnie do gustu maluszkowi i jego rodzicom. Dzięki temu Twój prezent nie wyląduje zakurzony na półce, a będzie często używany i kochany - jak na nowego członka rodziny przystało.

1. Przedstawiamy się

1.1. Kot

Mam na imię Łasuś, bo uwielbiam jeść. Mój brzuch jest zawsze pełen mleka – sam możesz to zobaczyć. Nie pozwolę, żeby Twój był pusty! Raz-dwa nauczę Cię, jak opróżniać całą butelkę. Jestem też pieszczochem i okropnym śpiochem. Jeśli przytulisz się do mnie, nawet się nie obejrzysz, a już będziesz miaaaał kolorowe sny…

1.2. Małpka

A ja jestem Fikuś, bo fikam. Skaczę, biegam, podskakuję, wspinam się, turlam, wariuję. Zupełnie jak Ty. Po takim fikaniu zawsze chce się pić, dlatego mam przy sobie butlę z pysznym sokiem. Na sokach znam się jak nikt, bo lubię soczyste owoce. Po szalonej zabawie będziemy razem odpoczywać i gasić pragnienie.

1.3. Smok

Mów mi Giguś. Dobry ze mnie smok, ale jak trzeba, umiem porządnie nastraszyć. Straszę strachy. Dlatego ze mną nigdy nie będziesz się bał. Ani wtedy, gdy jesteś sam w ciemnym pokoju. Ani wtedy, gdy mama zabiera Cię do lekarza. Ani wtedy, gdy trzeba umyć głowę albo połknąć gorzką tabletkę. Ze mną dzielnie zniesiesz szczepionkę i z hardą miną pierwszy raz przekroczysz próg żłobka.

1.4. Słoń

A ja to Feluś – jestem Twoją szczęśliwą przytulanką. Ze mną wszystko Ci się uda! Nauczysz się sam trzymać butelkę z mlekiem. Pierwszy raz pogryziesz skórkę chleba. Dasz radę sam włożyć but… nieważne, że prawy na lewą nogę. Ze mną zawsze będziesz grzeczny, bo potrafię uspokajać dzieci. Będzie nam razem dobrze.

1.5. Dinozaur

Mówią na mnie Luluś, bo nic innego bym nie robił, tylko lulał. Jestem wieli, ciężki, poruszam się bardzo wolno. Kiedy kładziesz się przy mnie, Twoje ręce robią się ciężkie, tak jak moje, Twoje nogi robią się ciężkie, tak jak moje… Nie masz już siły wierzgać, machać ani gadać…po prostu lulasz…

1.6. Królik

Jestem Kicuś, bo bardzo lubię kicać na długie spacery. Łąki, lasy i parki znam jak nikt, jeśli zechcesz, pohasamy po nich razem. Gdy się zmęczysz, dam Ci się napić pysznego soku z warzyw, które uwielbiam chrupać. Nauczę Cię, jak to robić, gdy wyrosną Ci zęby. Kocham przytulasy, szczególnie te przed snem, który zmorzy nasz szybko po skakaniu na świeżym powietrzu…

2. Gdzie kupić?

Produkty można nabyć w sklepie internetowym www.ubrankootulanko.pl w cenie 89 PLN.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.