Trwa ładowanie...

Chciał się oświadczyć w oryginalny sposób. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Avatar placeholder
21.07.2022 09:46
Chciał się oświadczyć w oryginalny sposób. Nie wszystko poszło zgodnie z planem
Chciał się oświadczyć w oryginalny sposób. Nie wszystko poszło zgodnie z planem (TikTok)

To miały być wyjątkowe zaręczyny, ale mężczyzna nie przewidział jednej rzeczy. Syn, który miał mu pomóc, nie był niczego świadomy i skończyło się zabawną wpadką.

1. Mężczyzna chciał zaskoczyć partnerkę

Ten film na TikToku zebrał już prawie 1,5 miliona polubień. Internauci są rozbawieni, bo sprawy nie potoczyły się tak, jak zaplanował sobie autor nagrania. Mężczyzna chciał zaskoczyć swoją partnerkę wyjątkowymi zaręczynami.

Do tego postanowił wykorzystać swojego syna. Chłopiec dostał pudełko z pierścionkiem zaręczynowym i miał tylko go zanieść swojej mamie. Resztą miał się zająć tata.

Już w drodze do sypialni była pierwsza wpadka. Chłopczyk przewrócił się o próg. To jednak jeszcze go nie powstrzymało, ale pojawił się inny problem.

Dziecko nagle dostrzegło, że pod łóżkiem znajduje się... pudełko ciasteczek. Słodkości były znacznie ciekawsze niż pierścionek, więc po chwili wręczył mamie ciasteczka.

@aidanfrompostoak When your proposal goes a little different than you expected 🤣 #proposal #engaged #fyp #goodjobson #loveyou ♬ original sound - Post Oak Aidan

"Kiedy twoje zaręczyny idą trochę inaczej, niż tego oczekiwałeś" - komentuje rozbawiony mężczyzna.

Jak się skończyła ta historia? Mama ostatecznie otrzymała pierścionek, a najważniejsza wiadomość jest taka, że przyjęła zaręczyny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze