Trwa ładowanie...

Buddy i jego pies - niezwykła historia przyjaźni

Buddy i jego pies Reagan wszystko robią wspólnie. Ich profil na Instagramie obserwuje już ponad 100 tys. fanów. Teraz będzie można ich obejrzeć także w książce. Przygotowała ją babcia chłopca.

Zobacz film: "Co należy wiedzieć na temat fizjologii dwulatka?"

1. Niezwykła historia

Buddy ma trzy lata, mieszka w Portland. Gdy był jeszcze niemowlęciem, trafił do adopcji. W nowej rodzinie chłopiec od razu zaprzyjaźnił się z psem Reaganem (rasy Labradoodle australijski). Zwierzę też zostało adoptowane przez rodzinę.

Przeczytaj koniecznie

Od tamtej pory Buddy i jego psi przyjaciel wszystko robią razem. Bawią się, śpią, czytają, jedzą śniadania, obiady i kolacje. Wspólne przyglądają się zachodom słońca, odpoczywają i spędzają czas.

  • Łączy ich silna więź  – mówi Sandi Swiridoff, która postanowiła wydać książkę z fotografiami trzylatka i jego psa.
Razem jedzą nawet śniadania/Screen z Instagrama
Razem jedzą nawet śniadania/Screen z Instagrama

2. Jedyna taka książka

Nawiązała współpracę z organizacją zrzeszającą rodziców zastępczych Night Out. Wpływy ze sprzedaży albumu trafią właśnie do tej organizacji.

Buddy i Reagan są nierozłączni/Screen z Instagrama
Buddy i Reagan są nierozłączni/Screen z Instagrama
  • Książka zawiera nigdy wcześniej nie publikowane zdjęcia - od czasu, gdy się poznali, aż do chwili obecnej. Bardzo cieszę się, że zostanie wydana – mówi Swiridoff.
Przebieranki są doskonałą okazją do zabawy tak dla chłopca, jak i psa. /Screen z Instagrama
Przebieranki są doskonałą okazją do zabawy tak dla chłopca, jak i psa. /Screen z Instagrama
  • Adopcja Reagana była jedną z najlepszych decyzyji jaką podjęliśmy – dodaje.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.