Przejdź na WP

Białogard: 5-latek utonął w studzience kanalizacyjnej

W Białogardzie w województwie zachodniopomorskim doszło do tragedii. 5-letni chłopiec, który szedł przez łąkę, wpadł do odkrytej studzienki kanalizacyjnej. Niestety nie udało się go uratować.

Zobacz film: "Gadżety i dla dzieci i dla rodziców"

Do wypadku doszło ok. godz. 15. Chłopiec, który prawdopodobnie bawił się na pobliskim placu zabaw, wpadł do odsłoniętej studzienki. Teraz policjanci badają, dlaczego nie była prawidłowo zabezpieczona. Być może właz zabezpieczający został skradziony przez złomiarzy. Śledczy prowadzą dochodzenie w tej sprawie.

Bezpieczne niebezpieczne rzeczy
Bezpieczne niebezpieczne rzeczy [6 zdjęć]

Każda mama wie, że nożyczki, nóż, środki czystości czy igły są potencjalnie niebezpieczne i mogą doprowadzić...

zobacz galerię

Wiadomo natomiast, że zgłoszenie o wypadku Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie otrzymała ok. godziny 14.40. Kiedy zespół medyczny przyjechał na miejsce, zastał ojca chłopca, który przeprowadzał reanimację. Próby ratowania życia 5-latka nie powiodły się.

5-latek wpadł do studzienki
5-latek wpadł do studzienki (TVN24)

Jak mówi Mirosława Rudzińska, rzecznik KWP w Szczecinie, obecnie badane są wszystkie okoliczności wypadku.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.