Przejdź na WP

Zaginęła 15-letnia Oliwia Krogolewska. Dziewczynka może być przetrzymywana wbrew własnej woli!

15-letnia Oliwia Krogolewska z Torunia, wyszła z domu 12 lipca i nie ma z nią żadnego kontaktu. Rodzina prosi o wszelkie infromacje, jeżeli ktoś widział lub zna miejsce pobytu Oliwii.

Zobacz film: "Pięć tysięcy zaginionych Polaków"

Oliwia zawsze była spokojnym dzieckiem. Rodzina podejrzewa, że może ona być przetrzymywana bez własnej woli. Związek z zaginięciem mogło mieć złe towarzystwo, w którym ostatnio przebywała 15-latka.

Zobacz również:

''- Zaczęliśmy nie poznawać własnej córki. To było dobre, grzeczne dziecko, co się stało? Problemy urosły do takiego rozmiaru, że załatwiliśmy jej miejsce w ośrodku specjalnym, ale dopiero we wrześniu możemy się tam stawić - mówi dla portalu dziendobrytorun.pl Mirosław Krogolewski, tata zaginionej Oliwii''.

Produkty, dzięki którym twoje dziecko będzie miało białe zęby
Produkty, dzięki którym twoje dziecko będzie miało białe zęby [10 zdjęć]

Higiena jamy ustnej to bardzo ważna rzecz. Mycia zębów należy uczyć dzieci już od najmłodszych lat. Ale...

zobacz galerię

Od 12 lipca nie było żadnego kontaktu ze strony Oliwii. Policja prowadzi już intensywne poszukiwania, ale zarówno rodzina, jak i funkcjonariusze będą wdzięczni, za jakąkolwiek infromację pomocną w znalezieniu zaginionej nastolatki.

Ojciec Oliwii dodał: ''Podobno jest z dwoma dobrze znanymi lokalnej policji mieszkańcami miasta. Wołają na nich Pieniążek i Kunes. Boję się strasznie, bo podobno moja córka jest tam przetrzymywana wbrew swojej woli''.

(facebook.com)

Oliwia ma około 170 cm wzrostu. Jest szczupła i ma ciemne włosy. W przypadku udzielenia informacji, proszę kontaktować się z policją lub bezpośrednio z rodziną pod numerami telefonu: 723 628 865 lub 607 211 713.

Prosimy w imieniu rodziny o udostępnianie tej informacji oraz o wszelkie wskazówki, mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej Oliwii.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.