Trwa ładowanie...

Związała pięcioletnią córkę i zostawiła ją na pełnym słońcu. "Ukarała ją, ponieważ nie odrobiła pracy domowej"

Dziewczynka leżała związana w pełnym słońcu
Dziewczynka leżała związana w pełnym słońcu (Twitter)

Media społecznościowe obiegło wstrząsające nagranie. Widać na nim małą dziewczynkę ze związanymi rękami i nogami, która leży w pełnym słońcu. Jak się okazuje, jest to kara za nie dokończenie pracy domowej.

1. Związała dziecko i zostawiła na słońcu

Matka dwójki dzieci z New Delhi (Indie) postanowiła w okrutny sposób ukarać swoją pięcioletnią córkę. Związała jej kończyny i pozostawiła na pełnym słońcu, gdzie temperatura dochodziła do 45 stopni Celsjusza.

Dziewczynka, leżąc na tarasie ze związanymi rękami i nogami, krzyczała o pomoc. Chłopiec z sąsiedniego budynku usłyszał jej wołania i postanowił udokumentować incydent.

- Ta dziewczynka została związana i wyrzucona na taras. Jest godzina 14 i jest koszmarnie gorąco. Ona cierpi – słychać głos w tle.

2. Sprawą zajęła się policja

Szczęśliwie dziewczynkę uwolnił dziadek, który zorientował się, co zrobiła jego synowa. W czasie incydentu w domu przebywała tylko ona i jej drugie dziecko. Ojciec z kolei był w pracy. Kiedy dowiedział się, do czego dopuściła się żona, natychmiast wrócił do domu.

- Dowiedziałem się o tym, gdy mój ojciec zadzwonił, mówiąc, jak ukarała naszą córkę – powiedział mężczyzna w rozmowie z Indian Times. - Ukarała ją, ponieważ nie odrobiła pracy domowej – dodał.

Policjanci w New Delhi potwierdzili, że prowadzą śledztwo w sprawie przerażającego incydentu. Początkowo nie była bowiem znana tożsamość dziewczynki.

"Zidentyfikowano rodzinę dziecka i podjęto odpowiednie działania. Sprawa została zarejestrowana na podstawie art. 75 ustawy o sprawiedliwości wobec nieletnich na posterunku policji w Khajuri Khas i trwa dalsze śledztwo"- poinformowała policja na Twitterze.

Komisja Ochrony Praw Dziecka również prowadzi dochodzenie w sprawie przemocy w rodzinie.

Maria Krasicka, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.