Trwa ładowanie...

Zrobili córce okrutny żart na Prima Aprilis. Rodziców nazwano sadystami (WIDEO)

Avatar placeholder
04.04.2019 15:16

Wychowanie dziecka to trudne wyzwanie. Zadaniem rodzica jest dbanie o prawidłowy rozwój malucha. Bardzo ważna jest zarówno edukacja, jak i wsparcie emocjonalne dziecka.

Niestety niektórzy rodzice nieświadomie popełniają błędy wychowawcze. Zaczynają przejawiać toksyczne zachowania. Czując się bezradni wobec zachowań dzieci, stosują np. szantaże emocjonalne.

Jest to postawa, która może trwale zaburzyć relację rodzic - dziecko. Niewłaściwie formułowane wypowiedzi pod adresem dzieci mogą być przyczyną dysfunkcji w dorosłym życiu.

Dziecko może trwale cierpieć z powodu kompleksów oraz poczucia winy. Zaburzone dziecko może nie funkcjonować prawidłowo. Zdarza się, że źle traktowane dziecko nie mówi lub ma inne zaburzenia rozwojowe.

Bardzo ważna jest szczerość wobec dziecka. Dotyczy to zarówno codziennego funkcjonowania, jak i trudnych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych sytuacji. Takie wydarzenia to np. śmierć kogoś bliskiego lub rozwód i separacja rodziców.

Konieczna jest świadomość granic, co trzeba, a czego nie wolno mówić przy dziecku. Ważne jest, aby dziecko, niezależnie od okoliczności, czuło się kochane i akceptowane takim, jakie jest.

W sieci zawrzało, gdy para youtuberów, znanych wcześniej z promowania rodzinnych więzi postanowiła podzielić się z internautami swoim pomysłem na zrobienie córeczce żartu primaaprilisowego.

Zniesmaczeni internauci nie pozostawili suchej nitki na zachowaniu rodziców. Małżonków nazwano sadystami

Co tak bardzo oburzyło widzów?

Zobacz WIDEO i sprawdź.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze