Trwa ładowanie...

Została miss, mając 9 lat. Trudno uwierzyć, jak wygląda bez makijażu

 Maria Krasicka
13.10.2021 12:19
Została miss, mając 9 lat. Trudno uwierzyć, jak wygląda bez makijażu
Została miss, mając 9 lat. Trudno uwierzyć, jak wygląda bez makijażu (Instagram)

Paisley Langworthy zdobyła tytuł małej miss, mając zaledwie dziewięć lat. Dziewczynka podbiła serca jury swoim starannie przygotowanym wyglądem, strojami oraz elokwencją. Jednak jak naprawdę wygląda 13-letnia już Paisley?

spis treści

1. Konkursy piękności dla dzieci

Każdy rodzic uważa, że jego dziecko jest najpiękniejsze. Jednak niektórzy chcą to pokazać całemu światu i wysyłają swoje pociechy na konkursy piękności. Wybory małych miss cieszą się wyjątkową popularnością szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Dziewczynki biorące udział w konkursie są stylizowane na małe kobiety i wdzięcząc się do publiczności, próbują podbić serca jury. Trudno pod warstwą makijażu, doczepianych włosów i paznokci oraz wyzywających strojów dostrzec dzieci, które dopiero zaczynają swoją edukację.

Zobacz film: "Nowe pędy storczyka. Co zrobić, żeby nie uschły?"

Historie małych miss, które zdobyły najwyższe tytuły, pokazują, że często musiały zmagać się z traumami właśnie z tego powodu. Mimo to nie zniechęca to kolejnych pokoleń do udziału w konkursach.

2. Paisley Langworthy

Jedną z najbardziej znanych obecnie laureatek konkursu piękności jest Paisley Langworthy, która pierwszą nagrodę w wieku dziewięciu lat. Jej charakterystyczna fryzura i niezwykła elokwencja, sprawiły, że podbiła serca fanów konkursów na całym świecie. Obecnie 13-letnia już Paisley ma na swoim koncie kilkadziesiąt występów.

Przygotowując się do występów, regularnie ćwiczy na siłowni, stosuje opalanie natryskowe i zabiegi upiększające. Z kolei na scenę wychodzi w bardzo mocnym makijażu, natapirowanych włosach i wyszukanych strojach.

Jednak jak wygląda naprawdę? Okazuje się, że pod warstwą sztucznych dodatków kryje się zwykła 13-letnia dziewczynka, która poza konkursami pilnie się uczy i rozwija pasję taneczną. Na Instagramie Paisley często pokazuje się fanom bez makijażu. Dziewczynka może liczyć na wsparcie użytkowników, którzy kibicują jej w każdym nowym przedsięwzięciu.

Paisley
Paisley (Instagram)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze