Trwa ładowanie...

Zgłosiła się do lekarza, wynik badania sprawił, że mąż od razu wystąpił o rozwód

 Kamil S. Sikora
18.02.2022 20:43
Zgłosiła się do lekarza, wynik badania sprawił, że mąż od razu wystąpił o rozwód
Zgłosiła się do lekarza, wynik badania sprawił, że mąż od razu wystąpił o rozwód (TLC)

Żona zgłosiła się na izbę przyjęć z ostrym bólem brzucha. To, co odkrył lekarz ginekolog, skłoniło męża do wystąpienia o rozwód.

spis treści

1. Badanie u ginekologa

Żona wraz ze swoim mężem udała się na pogotowie, bo od kilku tygodni skarżyła się na silne bóle w okolicy podbrzusza. Małżeństwo przyznało się lekarzowi, że od kilku tygodni nie uprawiają seksu i nie mają pojęcia co może powodować tę dolegliwość.

Na wstępie ginekolog wykonał podstawowe badania i obejrzał pochwę kobiety. To, co w niej znalazł, zszokowało nie tylko małżonków, ale również lekarza. Wewnątrz dróg rodnych znajdowała się zużyta prezerwatywa, z której obecności Kona nie zdawała sobie sprawy. Po tym, co odkrył lekarz, dalsze badania nie były już konieczne.

2. Tak dowiedział się o zdradzie żony

Zobacz film: "Szantaż wśród nastolatków. Trwa moda na sextortion"

Jak się okazało, para podczas stosunków od kilku lat nie używała prezerwatyw. W tej sytuacji odkrycie ginekologa było niezbitym dowodem na to, że Kona zdradzała swojego męża. Bohater tej dramatycznej opowieści nigdy nawet nie przypuszczał, że jego kochająca żona mogłaby pójść do łóżka z innym mężczyzną.

Tak się jednak stało, o czym mężczyzna dowiedział się w bardzo nietypowy sposób. Zdziwiony i wściekły mąż nie był w stanie wybaczyć swojej żonie zdrady i natychmiast zażądał rozwodu.

Historię przedstawiono w jednym z odcinków popularnego programu emitowanego przez telewizję TLC. Pokazywane są w nim historie ludzi, którzy z dziwnych powodów udają się do lekarza. Ten film oraz inne zaskakujące wizyty lekarskie z tej serii można obejrzeć na YouTube.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze