Trwa ładowanie...

Zapomniała o dziecku. 2-latka dosłownie ugotowała się w samochodzie

43-letnia kobieta z Miami na Florydzie zostawiła w rozgrzanym samochodzie 2-latkę na 7-godzin. Zapomniała o dziecku, co doprowadziło do tragedii. Dziewczynka zmarła.

Zobacz film: "Jak radzić sobie z infekcjami u dzieci?"

spis treści

1. Opiekunka zostawiła 2-letnie dziecko w samochodzie na 7 godzin

Lekarze i policja ciągle powtarzają, że pod żadnym pozorem nie wolno zostawiać małego dziecka w rozgrzanym samochodzie nawet na chwilę. Niestety nie brakuje nieodpowiedzialnych rodziców i opiekunów, którzy pozostawiają swoje pociechy w takich warunkach bez opieki. Nawet 15 minut spędzone w gorącym samochodzie może doprowadzić do uszkodzenia mózgu lub nerek małego dziecko.

Juanna Perez-Domingo mieszkające w Mami na Florydzie zajmowała się odwożeniem dzieci sąsiadów do przedszkola, za co pobierała opłaty. Niestety podczas kolejnego kursu doszło do tragedii.

Kobieta odwoziła 2-letnią dziewczynkę do przedszkola. Kiedy dotarła na miejsce, okazało się, że jest ono jeszcze zamknięte. Juanna pojechała samochodem do domu, po czym wróciła do swoich codziennych obowiązków. Wysiadając z minivana zapomniała, że w samochodzie znajduje się mała dziewczynka przypięta pasami.

Kiedy Juanna po 7 godzinach zorientowała się, że zapomniała o dziecku, było już za późno. Zadzwoniła do rodziców dziewczynki i poinformowała, że ich córka najprawdopodobniej nie żyje. Niestety była to prawda, 2-latka umarła w męczarniach uwięziona w rozgrzanym aucie.

Kobieta tłumaczyła się, że to wszystko przez jej roztargnienie. Została zatrzymana przez policję i przebywa w areszcie. Usłyszała zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci 2-letniej dziewczynki. W trakcie postępowania okazało się, że Juanna wykonywała swoje usługi mimo tego, że nie posiada prawa jazdy.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.