Trwa ładowanie...

Zaginiona 3-letnia dziewczynka nie żyje. Śledczy odnaleźli jej ciało w jeziorze

Zaginiona 27 listopada 2017 roku 3-letnia Mariah Woods została odnaleziona martwa. O doprowadzenie do śmierci dziewczynki policja podejrzewa konkubenta matki.

Zobacz film: "Pierwszą śmierć zapamiętuje się na zawsze"

Jak podaje "Daily Mail", ciało 3-letniej Mariah Woods zostało odnalezione na dnie jeziora oddalonego o około 40 km od jej miejsca zamieszkania w hrabstwie Pender, w stanie Karolina Północna.

Zobacz także:

Do tragicznego odkrycia doszło w sobotę 2 grudnia. Ekipa nurków wyłowiła ciało dziewczynki.

O tajemniczym zniknięciu dziewczynki pisaliśmy w zeszłym tygodniu.

Policja o przyczynienie się do śmierci dziewczynki oskarża konkubenta jej matki, ponieważ miał on mieć jako ostatni kontakt z dzieckiem.

3-letnia Mariah Woods została odnaleziona martwa
3-letnia Mariah Woods została odnaleziona martwa (dailymail.co.uk)

Patolodzy starają się dowiedzieć, co było przyczyną śmierci dziecka. Partner matki dziewczynki został już zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Teoria śledczych jest taka, że 32-latek przeniósł ciało dziewczynki z miejsca, gdzie nastąpiła faktyczna śmierć dziecka. Wiedział, że nie nastąpiła ona z przyczyn naturalnych, dlatego chciał zmylić poszukujących.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.