Trwa ładowanie...

Zaginęła Natalia Suduł. 17-latka jest w zaawansowanej ciąży

Na terenie Warszawy, m.in. na Białołęce, pojawiły się ogłoszenia informujące o zaginięciu 17-letniej Natalii. Nastolatka nie daje znaku życia od kilku dni. Jest w 7. miesiącu ciąży.

Zobacz film: "Pięć tysięcy zaginionych Polaków"

12 września 2017 r. Natalia Suduł wyszła z placówki przy ul. Demblińskiego i już do niej nie wróciła. Nie skontaktowała się z żadną z bliskich osób. Po raz ostatni była widziana w okolicy ul. Odkrytej 67.

Post informujący o zaginięciu Natalii Suduł
Post informujący o zaginięciu Natalii Suduł (Facebook)

Jak podała jedna z internautek, która opublikowała na Facebooku post z prośbą o pomoc w poszukiwaniach, nastolatka może nosić chustę zasłaniającą twarz.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

Osoby, które widziały zaginioną nastolatkę lub wiedzą, gdzie aktualnie się znajduje, są proszone o kontakt pod numerem telefonu 504 418 478. Informacje można też przekazywać za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przeczytaj także:

Nastolatka jest poszukiwana przez funkcjonariuszy z warszawskiego Żoliborza.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.