Zaginęła Klaudia Dąbrowska. 15-latki poszukuje rodzina i łódzka policja

Łódzcy policjanci poszukują Klaudii Dąbrowskiej. Nastolatka wyszła z domu 22 maja 2017 roku, nie mówiąc, dokąd się wybiera. Od tamtego dnia nie skontaktowała się z rodziną.

Co roku 20 tys. polskich rodzin przeżywa dramat, z jakim teraz zmagają się bliscy Klaudii⬇

1. Okoliczności zaginięcia

Klaudia opuściła miejsce zamieszkania na terenie Łodzi w poniedziałek około godziny 15.30. Nie poinformowała żadnej z bliskich osób, z kim zamierza się spotkać i dokąd idzie.

Zobacz film: "Pięć tysięcy zaginionych Polaków"

Jak wynika z informacji przekazanych policjantom przez koleżanki nastolatki, tego samego dnia wieczorem, około godziny 21, widziały ją po raz ostatni w okolicy zbiegu dwóch ulic Telefonicznej i Krokusowej (na przystanku autobusowym).

Klaudia Dąbrowska zaginęła w poniedziałek, 22 maja 2017
Klaudia Dąbrowska zaginęła w poniedziałek, 22 maja 2017 (lodz.policja.gov.pl)

2. Rysopis zaginionej nastolatki

Klaudia Dąbrowska ma 15 lat. Jest średniej budowy ciała: mierzy 160 centymetrów, waży około 50 kilogramów. Jest brunetką, ma farbowane włosy (na czarno).

Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych?
Czym współczesne nastolatki różnią się od dzieciaków z lat 90-tych? [6 zdjęć]

W ciągu 20 lat w świecie technologii i gadżetów zmieniło się prawie wszystko. W latach 90. muzykę nagrywało...

zobacz galerię

W dniu zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę ze wstawkami w odcieniu różu na rękawach i jasnoniebieskie dżinsy. Na stopach miała sportowe buty z różowymi elementami. Ponadto nastolatka miała przy sobie czarną torbę na ramię z logo marki NIKE.

Przeczytaj koniecznie

3. Ktokolwiek widział…

Rodzina i policja proszą osoby, które wiedzą, gdzie przebywa 15-letnia Klaudia Dąbrowska, o kontakt osobisty lub telefoniczny. Informacje można przekazywać pracownikom VI Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przy ul. Wysokiej 45. Dostępne numery telefonów: 42 665 13 00 (całodobowy) i 42 665 13 49.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.