Wielkość ma znaczenie!

Artykuł sponsorowany

Mały, zwinny samochód to świetny wybór w mieście – niewielkie rozmiary ułatwiają bowiem wykonywanie manewrów i parkowanie auta. Niestety, w samochodach do jazdy miejskiej pojemność bagażnika pozostawia zwykle wiele do życzenia, a tylne siedzenia są stosunkowo mało wygodne. Jeszcze 10 lat temu większość Polaków przymknęłaby oko na ten fakt, ale wymagania kierowców stale rosną, a z nimi – oczekiwania względem wielkości auta. Coraz bardziej cenimy sobie komfortowe samochody, w których bez problemu możemy zmieścić duże zakupy i liczne bagaże na wyjazd. Odpowiedzią na te potrzeby jest nowy Citroën C4 Picasso.

Przestronne wnętrze i komfortowa jazda samochodem

Nowy Citroën C4 Picasso

Nowy model Citroëna to auto idealne dla rodziny z dziećmi.

Na co dzień auto służy nam do przemieszczania się do pracy, na zakupy i z wizytą do rodziny, ale od czasu do czasu planujemy dłuższy wyjazd. Gdy w perspektywie mamy kilka lub kilkanaście godzin w samochodzie, kwestia komfortu jazdy wysuwa się na prowadzenie. Przestronne wnętrze ma znaczenie przede wszystkim dla pasażerów na tylnym siedzeniu – jeśli auto jest małe, a przednie siedzenia odsunięte mocno do tyłu, brak swobody ruchu, zwłaszcza na wysokości kolan, po pewnym czasie daje się im we znaki. W nowym Citroënie C4 Picasso problem ten został rozwiązany w prosty, ale pomysłowy sposób. Auto ma szeroki rozstaw osi i innowacyjną platformę modułową EMP2, dzięki której, mimo kompaktowych wymiarów samochodu na zewnątrz, wszyscy pasażerowie mają dużo miejsca i podróżują w komfortowy sposób.

Dostosuj wielkość swojego samochodu

Nowoczesne auta oferują możliwość adaptacji wnętrza do potrzeb kierowcy, czego doskonałym przykładem jest nowy Citroën C4 Picasso. Jeśli zachodzi potrzeba przewiezienia dużego przedmiotu, przedni fotel pasażera oraz siedzenia w drugim rzędzie można złożyć, co pozwala na zmieszczenie w samochodzie przedmiotu o długości 2,5 m! Dodatkową możliwość konfiguracji przestrzeni zapewnia regulacja trzech niezależnych foteli w drugim rzędzie, dzięki czemu możemy dostosować wnętrze samochodu do aktualnej potrzeby.

Bagażnik, który zmieści wszystko, co niezbędne

Możliwość umieszczenia niewielkich przedmiotów w licznych schowkach we wnętrzu samochodu to wielka zaleta nowego Citroëna C4 Picasso. Nie mniejsze wrażenie robi ogromny bagażnik, o rekordowej pojemności 537 litrów (do 630 litrów przy optymalnym przesunięciu przednich foteli) – tym sposobem samochód zajmuje pierwsze miejsce w swojej kategorii. Szeroka pokrywa bagażnika jest automatycznie sterowana, dzięki czemu umieszczanie przedmiotów w bagażniku przebiega sprawnie i wygodnie.

Nowy Citroën C4 Picasso jest już dostępny w polskich salonach, a jego ceny zaczynają się od 59 900 zł. Więcej informacji na stronie internetowej Citroën Polska.

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Zabawki

AlaGrunwald • ostatni post 3 miesiące temu

9
Artykuły Moto Parenting
Moto Parenting

Komfortowa podróż

Komfortowa podróż

Przestronne wnętrze nowego Citroëna C4 Picasso Dzięki zastosowaniu platformy modułowej wnętrze samochodu jest przestronne, co zapewnia komfortową jazdę.

Moto Parenting

Tablet w nowym Citroënie C4 Picasso

Tablet w nowym Citroënie C4 Picasso

Sterowaniem za pomocą dotykowego tabletu Sterowanie zestawem głośnomówiącym w nowej wersji Citroëna C4 Picasso jest szybkie i bardzo wygodne. Obsługa klimatyzacji w nowym Citroënie C4 Picasso Dwustrefowa klimatyzacja również jest obsługiwana za pomocą...

Moto Parenting

Auto bezpieczne dla dziecka

Auto bezpieczne dla dziecka

Samochód rodzinny Samochód bezpieczny dla dziecka musi spełniać szereg warunków. Jednym z kluczowych aspektów, na które powinniśmy zwrócić uwagę, jest stan techniczny auta.

Moto Parenting

Bagażnik nowego Citroëna C4 Picasso

Bagażnik nowego Citroëna C4 Picasso

Ogromny bagażnik samochodowy W tym bagażniku spokojnie zmieszczą się wszystkie niezbędne torby, które chcecie zabrać ze sobą w podróż.

Moto Parenting

Wymiana opon

Wymiana opon

Zmiana opon na letnie Należy pamiętać o zmianie opon. Zimowe opony nagrzewają się szybciej niż letnie, tracąc przez to przyczepność czy wydłużając drogę hamowania.

Moto Parenting

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa w samochodach

Wojna na tylnej kanapie o ostatniego chipsa, płacz za zgubioną gdzieś grzechotką, odgłosy eksplozji ze zbyt głośno ustawionego odtwarzacza DVD… Długo można wymieniać rzeczy, które rozpraszają w czasie przejażdżki z dziećmi. Nic więc dziwnego, że nowoczesne...

Moto Parenting

Bezpieczna jazda jesienią

Pogoda nie daje się nam jeszcze we znaki, ale nie sposób nie zauważyć, że jesień zadomowiła się na dobre. Już wkrótce temperatura powietrza zacznie stopniowo spadać, a ciepłe kurtki staną się nieodzowne w chłodne, deszczowe dni. Zmiana aury ma wpływ nie...

Moto Parenting

Wybór używanego kombi dla rodziny

zapewniają znaczną ilość miejsca - zarówno dla pasażerów, jak i na bagaż. Następnym atutem opisywanych przez nas aut są koszty. Kompaktowe kombi

Moto Parenting

Tato, a co to jest...

Czy Twoje dziecko, wisząc przy zagłówku, zadaje z pozoru głupie pytania na temat samochodów i sytuacji na drodze? Jeśli tak, a Ty nie masz pojęcia, jak mu odpowiedzieć, przeczytaj ten poradnik. Tato, a dlaczego opona jest z gumy? Dlaczego ma powietrze,...