Trwa ładowanie...

Wielkość ma znaczenie!

Artykuł sponsorowany

Zobacz film: "Jak prawidłowo przewozić dzieci w samochodzie?"

Mały, zwinny samochód to świetny wybór w mieście – niewielkie rozmiary ułatwiają bowiem wykonywanie manewrów i parkowanie auta. Niestety, w samochodach do jazdy miejskiej pojemność bagażnika pozostawia zwykle wiele do życzenia, a tylne siedzenia są stosunkowo mało wygodne. Jeszcze 10 lat temu większość Polaków przymknęłaby oko na ten fakt, ale wymagania kierowców stale rosną, a z nimi – oczekiwania względem wielkości auta. Coraz bardziej cenimy sobie komfortowe samochody, w których bez problemu możemy zmieścić duże zakupy i liczne bagaże na wyjazd. Odpowiedzią na te potrzeby jest nowy Citroën C4 Picasso.

spis treści

1. Przestronne wnętrze i komfortowa jazda samochodem

Nowy Citroën C4 Picasso
Nowy Citroën C4 Picasso

Nowy model Citroëna to auto idealne dla rodziny z dziećmi.

zobacz galerię

Na co dzień auto służy nam do przemieszczania się do pracy, na zakupy i z wizytą do rodziny, ale od czasu do czasu planujemy dłuższy wyjazd. Gdy w perspektywie mamy kilka lub kilkanaście godzin w samochodzie, kwestia komfortu jazdy wysuwa się na prowadzenie. Przestronne wnętrze ma znaczenie przede wszystkim dla pasażerów na tylnym siedzeniu – jeśli auto jest małe, a przednie siedzenia odsunięte mocno do tyłu, brak swobody ruchu, zwłaszcza na wysokości kolan, po pewnym czasie daje się im we znaki. W nowym Citroënie C4 Picasso problem ten został rozwiązany w prosty, ale pomysłowy sposób. Auto ma szeroki rozstaw osi i innowacyjną platformę modułową EMP2, dzięki której, mimo kompaktowych wymiarów samochodu na zewnątrz, wszyscy pasażerowie mają dużo miejsca i podróżują w komfortowy sposób.

2. Dostosuj wielkość swojego samochodu

Nowoczesne auta oferują możliwość adaptacji wnętrza do potrzeb kierowcy, czego doskonałym przykładem jest nowy Citroën C4 Picasso. Jeśli zachodzi potrzeba przewiezienia dużego przedmiotu, przedni fotel pasażera oraz siedzenia w drugim rzędzie można złożyć, co pozwala na zmieszczenie w samochodzie przedmiotu o długości 2,5 m! Dodatkową możliwość konfiguracji przestrzeni zapewnia regulacja trzech niezależnych foteli w drugim rzędzie, dzięki czemu możemy dostosować wnętrze samochodu do aktualnej potrzeby.

3. Bagażnik, który zmieści wszystko, co niezbędne

Możliwość umieszczenia niewielkich przedmiotów w licznych schowkach we wnętrzu samochodu to wielka zaleta nowego Citroëna C4 Picasso. Nie mniejsze wrażenie robi ogromny bagażnik, o rekordowej pojemności 537 litrów (do 630 litrów przy optymalnym przesunięciu przednich foteli) – tym sposobem samochód zajmuje pierwsze miejsce w swojej kategorii. Szeroka pokrywa bagażnika jest automatycznie sterowana, dzięki czemu umieszczanie przedmiotów w bagażniku przebiega sprawnie i wygodnie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.