Trwa ładowanie...

Wielka kumulacja dobra!

Avatar placeholder
09.02.2024 16:45
Materiał sponsorowany przez Fundacja QMARZENIOM
Wielka kumulacja dobra!
Wielka kumulacja dobra! (materiały partnera)

W sobotę, 27 stycznia, w czasie trwającego karnawału, odbyło się wyjątkowe wydarzenie – IX Wielki Bal Charytatywny z Gwiazdami. Coroczne spotkanie w Hotelu Arche zgromadziło ponad 320 gości: przedsiębiorców, liderów biznesu, miłośników sztuki i kultury, osób zaangażowanych społecznie, darczyńców, dla których wsparcie najbardziej potrzebujących są swoistym priorytetem.

Wydarzenie było nie tylko okazją do wyśmienitej zabawy, ale przede wszystkim momentem, w którym każdy z gości mógł wnieść swój wkład w pomoc najbardziej potrzebującym. Z uwagi na szczytny cel balu jego centralnym punktem była licytacja charytatywna, na której znalazły się m.in.: dzieła sztuki - w tym obraz autorstwa Tomasza Sętowskiego, vouchery pobytowe w luksusowych hotelach, lot helikopterem, koszulka z podpisem kapitana drużyny Raków Częstochowa, kurs wystąpień publicznych podarowany przez Miss Polski 2023, rakieta jednego z najlepszych polskich tenisistów w historii – Wojciecha Fibaka oraz koszulka trzykrotnej mistrzyni świata, ikony kobiecego MMA - Joanny Jędrzejczyk.

Całkowity dochód ze sprzedaży wylicytowanych przedmiotów zostanie przeznaczony na realizację inicjatyw hospicjum na rzecz osób z chorobą nowotworową. W minionym roku udało się pobić rekord, uzyskując podczas licytacji prawie 300 tys. zł. To osiągnięcie okazało się rezultatem hojności gości, dla których wartość pomocy i wsparcia nie zna granic. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że ten imponujący wynik udało się pobić w minioną sobotę.

materiały partnera
materiały partnera (materiały partnera)

Wyjątkowy charakter balu leży nie tylko w jego szczytnym celu, ale także w atmosferze, jaka od lat mu towarzyszy. To niezwykłe wydarzenie łączy w sobie szlachetny cel z wytwornością i szykiem, który wnoszą zaproszeni goście. Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji byli: Miss Świata Agata Kręglicka, aktorka Katarzyna Zawadzka oraz światowej sławy projektant Maciej Zień. Organizatorzy wydarzenia przygotowali w tym roku wiele dodatkowych atrakcji. Występy muzyczne, wyjątkowe aukcje charytatywne, pokazy tańca oraz wiele innych niespodzianek, które tylko wzmocniły ducha hojności i solidarności w sercach wszystkich obecnych na sali. Na scenie zobaczyliśmy artystów takich jak: John James, Laura Godziejewska, Dj Jordache, Miczos Drums czy Grzegorz Piwowoński.

(materiały partnera)
Materiał sponsorowany przez Fundacja QMARZENIOM
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze