Trwa ładowanie...

Wagina na paznokciach. Nowy trend w manicure zyskuje popularność

Na Instagramie zauważyć można nowy trend w stylistyce paznokci. Kobiety wykonują sobie waginy na paznokciach.

Zobacz film: "Manicure - żele hybrydowe"

Każda moda podobno kiedyś przemija. Pojawiają się różne nowe trendy, które zastępują inne i tak koło się toczy. Stylizacja paznokci to jeden z tych obszarów, w których nowość goni nowość.

Zobacz również:

Pewne dwie manicurzystki z Portland w USA wykreowały nową modę na paznokcie, która staje się powoli bardzo popularna. Widać to szczególnie na Instagramie. Zamieszczane są tam zdjęcia paznokci... z waginami.

Jak wzmocnić swoje paznokcie?
Jak wzmocnić swoje paznokcie? [10 zdjęć]

Aby nawilżyć paznokcie, należy wmasowywać małą ilość wazeliny w skórki i otaczającą skórę co wieczór

zobacz galerię

Na taki pomysł wpadły właśnie wspomniane manicurzystki. Swoje "dzieła" realizują w technice 3D. Rezultaty są naprawdę imponujące, ponieważ końcowy wynik rzeczywiście przypomina żeński organ rodny.

Nowy trend w stylizacji paznokci
Nowy trend w stylizacji paznokci (yourtango.com)

Dla naszego społeczności może być to dosyć krępujące, ale tego typu trendy nie szokują społeczeństwa zza oceanu. Można również zobaczyć na portalach społecznościowych zdjęcia paznokci np. z męskimi penisami, czy kobiecymi piersiami.

Możemy z pewnością pogratulować pomysłowości oraz warsztatu manicurzystkom. Ciekawi również to, czy panie wykonują swoją pracę na podstawie zdjęcia, żywej modelki, a może z pamięci?

Co sądzicie o tym nowym trendzie w stylizacji paznokci? Zdecydowałybyście się na taki wygląd paznokci?

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.