Trwa ładowanie...

Ośmieszył ośmiu kochanków żony na własnym ślubie. Zrobił to w sprytny sposób

Poniżony zdradą swojej żony pan młody postanowił w sprytny sposób zemścić się na niej i kochankach w dniu wesela. Wskazał na wszystkich ośmiu mężczyzn, z którymi zdradziła go - jeszcze wtedy – narzeczona. Jak to zrobił?

spis treści

1. Historia jak z tragikomedii

Oby żadnemu panu młodemu nie przytrafiła się taka historia, jaką opowiedział jeden z gości programu Graham Norton Show na czerwonym krześle. Tym razem, goście zaproszeni na słynne czerwone krzesło najbardziej żenujących historii, opowiadali zawstydzające historie ze ślubów i wesel, w których uczestniczyli. Mężczyzna o imieniu Shawn opowiedział dramat weselny, który był zdecydowanie najlepszy ze wszystkich i z pewnością zostanie w pamięci widzów na długo. Dzięki temu nie został zrzucony z krzesła przez gospodarza programu!

Na jednym z wesel, gdzie był gościem, początkowo wszystko szło zgodnie z planem: ceremonia ślubna w kościele, później powitanie na sali weselnej, pierwszy taniec. Nadszedł czas przemówień. Mikrofon przejął pan młody, po czym powiedział: "A teraz zagramy w grę". Poprosił wszystkich gości, aby wstali i zobaczyli, czy na spodzie ich talerzy znajduje się czerwona naklejka. Na stojąco mieli pozostać ci, którzy naklejkę znaleźli. Zostało ośmiu mężczyzn.

Wszyscy goście myśleli, że to niewinna zabawa, która skończy się gromkimi brawami i śmiechem na sali. Stało się zupełnie inaczej. Goście zostali wprawieni w osłupienie.

2. Sprytna zemsta

Gdy w pozycji stojącej zostało tylko ośmiu mężczyzn, pan młody zaczął mówić:

"Poproszę, aby wszyscy goście spojrzeli na tych ośmiu mężczyzn. Oni wszyscy spali z moją żoną" – powiedział pan młody. Goście zaniemówili, a mężczyźni byli zupełnie skonsternowani.

"Tak, to prawda, zdradziła mnie z nimi wszystkimi, gdy jeszcze byliśmy narzeczeństwem. Niedługo złożę papiery o unieważnienie małżeństwa" – dodał pan młody, po czym wyszedł z sali, zostawiając gości samych z panną młodą.

Historia o zdradzie w związku, którą sprzedał Shawn w show Grahama Nortona, zebrała oklaski od pozostałych gości i publiczności. Okazała się najlepszą wśród wszystkich opowiadanych tamtego odcinka dramatycznych historii weselnych. Nie wiadomo jednak, jak potoczyły się dalsze losy pary młodej.

Poniżej fragment programu Graham Norton Show, w którym Shawn opowiada historię zemsty pana młodego.

Zobacz film: "Zemsta pana młodego na ślubie, fragment programu Graham Norton Show"

Zobacz także: Kolejne bulwersujące wyzwanie na TikToku. Rodzice rzucają dziećmi podczas tańca

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza