Trwa ładowanie...

Trwają poszukiwania Dominiki Paćkowskiej. Nastolatka zaginęła w drodze do kościoła

W piątek, 14 kwietnia 2017 roku, Dominika Paćkowska w godzinach porannych udała się do kościoła św. Stanisława Kostki w Płocku. Nie dotarła jednak do celu. Do dziś nie dała znaku życia, a policjanci pomimo zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań nie natrafili na ślad nastolatki.

Zobacz film: "Osoby zaginione [Komisariat]"

1. Rysopis poszukiwanej

Dominika Paćkowska ma 17 lat. Jest szczupła. Mierzy 169 centymetrów. Ma długie włosy w odcieniu ciemnego blondu, które delikatnie się falują i niebieskie oczy.

W dniu, w którym widziano nastolatkę po raz ostatni (dziewczynę zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego ulokowane w okolicy mostu im. Legionów Piłsudskiego), Dominika była ubrana w szary płaszcz z kapturem obszytym futerkiem, czarne spodnie oraz ciemne glany.

Podobizna zaginionej Dominiki Paćkowskiej
Podobizna zaginionej Dominiki Paćkowskiej (Komenda Policji w Płocku)

2. Ktokolwiek widział…

W poszukiwania nastoletniej Dominiki Paćkowskiej z Płocka zaangażowali się przedstawiciele lokalnej policji, WOPR-u i straży pożarnej. Jednak akcja, w której wykorzystano helikopter i łodzie, dotychczas nie przyniosła żadnych rezultatów.

Jacy są współcześni nastolatkowie?
Jacy są współcześni nastolatkowie? [5 zdjęć]

Jacy są młodzi ludzie urodzeni około 2000 roku? Czy zdeterminowani są przez wyzwolony styl życia, czy...

zobacz galerię

Poszukiwania objęły również Wisłę i jej nabrzeże, ponieważ funkcjonariusze biorą pod uwagę wszystkie możliwości zaginięcia, również te z tragicznym zakończeniem.

Przeczytaj koniecznie

Rodzina i policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku proszą osoby, które widziały Dominikę Paćkowską lub znają miejsce jej aktualnego pobytu, o kontakt (dostępne numery telefonów: 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01). Informacje można przekazywać, dzwoniąc również pod numery alarmowe: 112 i 997.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.