Przejdź na WP

Testowała synową na wykrywaczu kłamstw. Relacje teściowej z synową

Relacje teściowej z synową mogą być skomplikowane. Przekonała się o tym Laurelle, która była tak bardzo zazdrosna o ukochaną swojego syna, że postanowiła sprawdzić jej wierność na wykrywaczu kłamstw. "Jeśli się nie zgodzi, będę wiedziała, że kłamie" – mówiła. Skąd zawiść teściowej do synowej?

Zobacz film: "Niezwykła rodzina. Mają 14 synów"

1. Badanie wariografem

Niejeden mężczyzna postawiony jest w mało komfortowej sytuacji, gdy jego wybranka toczy regularną wojnę z przyszłą teściową. Dotkliwie przekonał się o tym Nathan, którego matka, Laurelle, znienawidziła jego wybrankę Codie Lea.

Nathan i jego ukochana wychowują wspólnie córkę. Dla Laurelle nie był to żaden problem, aby przy każdej okazji dyskredytować synową. Oskarżała ją o zdradę jej syna i nastawianie go przeciwko matce. Nienawiść teściowej urosła do takiego poziomu, że postanowiła podłączyć Codie do wykrywacza kłamstw w nadziei, że przyłapanie jej na kłamstwie będzie ostatecznym dowodem na to, że kobieta nie jest wierna Nathanowi.

Lea i Nathan
Lea i Nathan (Instagram)

"Jeśli się nie zgodzi, będę wiedziała, że kłamie. Jedynym sposobem na to, abym mogła nawiązać relację z Codie jest test wariografem, żeby udowodniła mi, że nie zdradza mojego syna" – mówiła przed badaniem.

Dopięła swego i Codie zgodziła się na badanie wariografem. Podczas badania kobiecie zadano 3 pytania:

  • Czy postawiłaś Nathanowi ultimatum, aby wybierał między córką a matką?
  • Czy kiedykolwiek zdradziłaś Nathana?
  • Czy oskarżyła Laurelle o próbę odebrania jej córki?

Wyniki badań były jednoznaczne. Codie została oczyszczona ze wszystkich zarzutów teściowej. Na wszystkie pytania odpowiedziała przecząco i były to szczere odpowiedzi.

Upiorna tesciowa
Upiorna tesciowa (Instagram)

W tej sytuacji każda teściowa skoczyłaby z radości, jednak nie Laurelle. Poczuła się upokorzona do tego stopniowa, że skwitowała wyniki krótkim: "Nienawidzę jej".

Zobacz także: teściowa założyła suknię ślubną na jej wesele.

Upiorna teściowa? Jakie są wasze doświadczenia?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.