Tczew: na świeżo upieczoną mamę czekała pod szpitalem złota kareta

Kwiaty, dobry obiad lub mały upominek to prezenty, których najczęściej mogą spodziewać się świeżo upieczone mamy. Ten ojciec przeszedł samego siebie. Zamiast przyjechać po żonę i kilkudniowe dziecko samochodem, wybrał nieco mniej popularny środek transportu. Złotą karetę.

Zobacz film: "Zbliża się poród, a ty nie masz jeszcze skompletowanej wyprawki? Obejrzyj film i przekonaj się, co powinno się w niej znaleźć!"

Położne z tczewskiego szpitala musiały przeżyć szok, kiedy zobaczyły, że po jedną z pacjentek, które zostały wypisane do domu po porodzie, przyjechała złota kareta. Okazało się, że na taką rozrzutność postanowił pozwolić sobie pewien ojciec narodowości bułgarskiej.

Facebook.com
Facebook.com

Złota kareta zaprzęgnięta była w dwa białe konie. To jednak nie wszystko. Oprócz złotego pojazdu i dwóch rumaków pojawiła się też orkiestra oraz 50 innych osób, które tańczyły i śpiewały tradycyjne pieśni bułgarskie.

Niesamowite! 12-latka odebrała poród swojego brata
Niesamowite! 12-latka odebrała poród swojego brata [6 zdjęć]

Kiedy w rodzinie pojawia się małe dziecko, rodzice często nieświadomie odsuwają na bok jego starsze rodzeństwo....

zobacz galerię

Pod szpitalem nastąpiło też błogosławieństwo młodej mamy i jej dziecka przez dumnych dziadków. Aż boimy się pomyśleć, jakie powitanie czekało na nich w domu.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.