Trwa ładowanie...

„Sekretny świat kotów” Premiera już 4 stycznia

Poznaliście już „Sekretne życie zwierzaków domowych”, jednak nie od dziś wiadomo że koty zasługują na szczególną uwagę! W internecie koty królują od dawna! Teraz przyszedł czas na duży ekran! „Sekretny świat kotów” w kinach 4 stycznia 2019!

Zobacz film: "Co należy wiedzieć na temat fizjologii dwulatka?"

Będziesz miau ubaw!

Zobacz polski zwiastun: https://youtu.be/odmaWkTYstU oraz spot: https://youtu.be/GjCGX-c3DME

SEKRETNY ŚWIAT KOTÓW (Cats and Peachtopia) PREMIERA: 4 STYCZNIA 2019

Animowana komedia tak zabawna i urocza, że można dostać kota! Odkryj, co naprawdę robią Twoje koty, kiedy nie ma Cię w domu!

Plejada zwariowanych zwierzaków w animacji, którą pokochały miliony widzów na całym świecie! Ciekawość to pierwszy stopień do przygody!

Życie młodego kota Oskara to istna sielanka. Mieszka z tatą u dobrej pani, gdzie niczego im nie brakuje. Pani zaś jest przekonana, że lepiej ułożonych i grzeczniejszych kotów ze świecą szukać. Ale wkrótce odkryje, że nie do końca ma rację! Oskar to niespokojny duch, który od dziecka marzy o wielkiej przygodzie. Gdy usłyszy opowieść o mitycznej kociej krainie - MIAUKOCJI, postanowi wbrew rodzicielskim zakazom wyruszyć w drogę. Wielki świat okazuje się bardziej skomplikowany i niebezpieczny niż mały kotek sobie wyobrażał.

Na szczęście z pomocą Oskarowi rusza tata, który musi porzucić kanapowy tryb życia i przypomnieć sobie jak to było być młodym dachowcem. W pełnej przygód wędrówce towarzyszy mu postrzelona papuga o złotym sercu. Wkrótce mały Oskar odkryje to, o czym marzą wszystkie koty, ale czy będzie to MIAUKOCJA… to się dopiero okaże.

  • Reżyseria: Gary Wang
  • Gatunek: komedia animowana
  • Produkcja: 2018
  • Dystrybucja w Polsce: Monolith Films
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.