Trwa ładowanie...

Rodzice zamknęli dziecko w szafce. Nie chcieli opiekować się nim na basenie (WIDEO)

W internecie zawrzało. W serwisie społecznościowym YouTube pojawiło się nagranie, na którym widać, jak rodzice wyjmują z szafki zapłakane dziecko. Umieścili je w niej, ponieważ poszli kąpać się w basenie i nie chcieli sprawować nad nim opieki podczas zabawy w wodzie.

Zobacz film: "Kolejny przykład niezrozumiałego zachowania rodzica: Matka wyrzuciła z drugiego piętra trójkę dzieci WIDEO"

Do zdarzenia doszło w jednej z chińskich pływalni. Rodzice zamknęli 1,5-roczne dziecko w niewielkiej i ciemnej szafce znajdującej się w przebieralni. Prawdopodobnie zrobili to, by nie przeszkadzało im w trakcie pływania w basenie.

Najgorsze matki na świecie!
Najgorsze matki na świecie! [9 zdjęć]

Macierzyństwo to piękna sprawa... Jednak chyba nie dla wszystkich. Wiele kobiet nie dorosło do tej roli...

zobacz galerię

Moment wyjmowania dziecka uchwyciła osoba postronna, która była wyraźnie rozbawiona zaistniałą sytuacją (na nagraniu słychać jej śmiech).

Na filmie widać, że dziecko było przestraszone i zapłakane. Na szczęście nie stwierdzono u niego symptomów podduszenia. Nie wiadomo, jak długo przebywało w basenowej szafce. Nieznana jest też jego płeć.

Zobacz także:

Nieodpowiedzialne i bezmyślne zachowanie rodziców mogło doprowadzić do tragedii. Trudno uwierzyć, że można postąpić w ten sposób w stosunku do własnego dziecka…

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.