Trwa ładowanie...

Roczna dziewczynka z niesamowicie długimi rzęsami. Jej mama musiała się tłumaczyć, że nie są sztuczne

Młoda mama musiała udowodnić, że nie dokleja sztucznych rzęs swojej rocznej córce po tym, jak użytkownicy TikToka zarzucili jej, że ingeruje w wygląd dziecka. Urocza dziewczynka jest posiadaczką niewiarygodnie długich rzęs.

Zobacz film: "Jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni?"

1. Dziecko z długimi rzęsami

Katie Norton, młoda mama z USA jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje na TikToku filmiki ze swoją roczną córeczką Madelyn, zdobywając rzeszę fanów. Niedawno udostępniła film, na którym pokazuje, jak długie rzęsy ma jej córeczka.

Rzęsy Medelyn
Rzęsy Medelyn (TikTok)

Użytkownicy nie kryli zdumienia. Niektóre kobiety przyznały nawet, że same chciałyby mieć takie rzęsy, bo to oszczędziłoby im drogich zabiegów. Jednak były też osoby, które podawały w wątpliwość, czy rzęsy dziewczynki, są na pewno naturalne.

"To nie są jej prawdziwe rzęsy. To oczywiste" – napisał jeden z fanów.

Katie postanowiła odpowiedzieć na ten komentarz, publikując kolejny filmik. Kobieta nagrała, jak ostrożnie wyciera oko córki wacikiem kosmetycznym. Chciała w ten sposób pokazać, że jej córka nie ma przyklejonych rzęs, bo po takim zabiegu mogłyby się odkleić.

"Moje dziecko nie ma makijażu/serum/rzęs/eyelinera /tuszu do rzęs…to są jej prawdziwe rzęsy" – napisała pod filmem.

2. Popularność na TikToku

Filmik na TikToku obejrzało już ponad trzy miliony ludzi, którzy bardzo aktywnie komentowali całą sytuację.

"Nie musisz niczego ludziom udowadniać" – napisał jeden z użytkowników.

Madelyn
Madelyn (TikTok)

"Cóż, oczywiście, że to są jej prawdziwe rzęsy. Żaden rodzic nie malowałby ani nie doklejał sztucznych rzęs tak małemu dziecku" – napisała druga.

Katie odpowiedziała, mówiąc: "Myślałam, że to oczywiste, ale zawsze kilka osób oskarża mnie o doklejenie sztucznych rzęs mojej rocznej córeczce".

"Moje włosy na głowie nie są takie długie" – zażartował kolejny.

Użytkownicy bardzo życzliwie odnosili się do mamy i małej dziewczynki. W swoich komentarzach przepowiadali, że zostanie modelką.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza