Trwa ładowanie...

Przypadek jeden na 60 milionów. Doczekali się wyjątkowych pięcioraczków

Avatar placeholder
14.04.2023 21:14
Para doczekała się pięcioraczków. Cztery identyczne dziewczynki i chłopiec to wyjątkowe maluchy
Para doczekała się pięcioraczków. Cztery identyczne dziewczynki i chłopiec to wyjątkowe maluchy (Haylee i Shawn Ladner)

Haylee i Shawn Ladner pragnęli powiększyć swoją rodzinę, ale mimo wielu prób para nie mogła zajść w ciążę. Z pomocą nowoczesnej medycyny ich marzenie się spełniło z nawiązką. Małżeństwo doczekało się pięcioraczków!

spis treści

1. Niesamowite pięcioraczki

Haylee i Shawn przez wiele lat starali się o dziecko. Zdecydowali się na procedurę in vitro, dzięki której w końcu usłyszeli upragnioną wiadomość, że spodziewają się dziecka. Nowoczesna medycyna i los wynagrodził im oczekiwanie, bo zamiast jednego bobasa, na świat przyszły pięcioraczki.

Ladnerowie 16 lutego 2023 roku powitali na świecie swoje dzieci. To naprawdę wyjątkowe maluchy - cztery identyczne dziewczynki i jeden chłopiec. Szansa takich narodzin wynosi jeden na 60 milionów przypadków.

Haylee i Shawn Ladner
Haylee i Shawn Ladner (Facebook)

Najstarsza jest Adalyn Elizabeth, najmłodszy Jake Easton, który ważył około 1,05 kg. Najmniejsza jednak była Malley Katez z wagą zaledwie 0,77 kg. Pozostałe dziewczynki otrzymały na imię Everleigh Rose i Magnolia Mae.

2. Cztery identyczne dziewczynki i jeden chłopiec

Pięcioraczki urodziły się w 28. tygodniu ciąży, są więc wcześniakami. Wciąż przebywają na oddziale intensywnej terapii dla noworodków, ale spędzają z nimi każdą chwilę i odliczają dni, kiedy po raz pierwszy będą mogli zabrać je do domu.

Haylee i Shawn niedawno podzielili się zdjęciami z pierwszej wspólnej Wielkanocy. Choć cała rodzina święta spędziła w szpitalu, rodzice są szczęśliwi, że mogli je spędzić z pięcioraczkami. "Było naprawdę trudno się nie rozpłakać" - powiedziała mama.

Zobacz film: "Dziwna wysypka u dziecka była objawem grypy. Matka ostrzega innych"

Para doczekała się naprawdę uroczej gromadki i zapewne nawet nie marzyli o tym, że ich rodzina powiększy się aż tak bardzo. Mamy nadzieję, że pięcioraczki wkrótce po raz pierwszy pojadą do domu, by dorastać pod troskliwą opieką rodziców.

Pięcioraczki wciąż przebywają w szpitalu
Pięcioraczki wciąż przebywają w szpitalu (Haylee i Shawn Ladner )

Dominika Najda, dziennikarka Wirtualnej Polski

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze