Trwa ładowanie...

Przez ciążę straciła tytuł miss. ”To naruszenie kontraktu” (WIDEO)

Zobacz film: "Przez ciążę straciła tytuł Miss. ”To naruszenie kontraktu”"

W 2018 roku w Tajlandii odbył się finał konkursu Miss Universe.

Reprezentantką Boliwii była 22-letnia Joyce Prado. Modelka nie dotarła do półfinału.

Joyce Prado, jako miss Boliwii Universe, reprezentowała kraj podczas wydarzenia. Kobiecie odebrano tytuł przez post, który zamieściła w mediach społecznościowych.

"Cud życia jest nie do opisania. Bycie ojcem lub matką może okazać się najważniejszym wyzwaniem, któremu należy sprostać. Może być to trudne, ale zarazem najbardziej satysfakcjonujące. Chcę się z wami podzielić tym, że jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, ponieważ moje życie jest pełne miłości, ponieważ wraz z Rodrigo zaczynamy przeżywać najpiękniejszy etap naszego życia” – napisała modelka na Instagramie.

Okazało się, że 22- latka naruszyła regulamin.

"Powody, dla których Prado zostaje pozbawiona tytułu, są ściśle związane z naruszeniem umowy” – podano w oświadczeniu opublikowanym przez Promotions Gloria, agencji modelek, która zajmuje się organizacją konkursu Miss Boliwia.

"Tak, ja i Rodrigo będziemy mieć dziecko. Mamy wsparcie naszych rodzin, oboje jesteśmy szczęśliwi. Kocham Rodrigo i ta wiadomość zbliżyła nas do siebie" – powiedziała modelka w jednym z wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz WIDEO

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.