Przejdź na WP

Prowadził zajęcia z dziećmi. Okazało się, że to pedofil

W bibliotece miejskiej w Houston w Teksasie zajęcia dla dzieci prowadziła drag queen znana jako Tatiana Mala Nina. Grupa rodziców odkryła, że 32-letni Albert Gaza, który ukrywał się pod tym pseudonimem, był skazany za napaść seksualną na dziecko.

Zobacz film: "Dieta dla ucznia poprawiająca koncentrację"

1. Pedofil prowadził zajęcia dla dzieci

Tatiana Mala Nina prowadziła zajęcia dla dzieci, cykl spotkań pod hasłem "Drag Queen Storytime". 32-letni mężczyzna budził kontrowersje wśród konserwatywnej części rodziców.

Grupa pro-life Huston MassRessistance przeprowadziła swoje dochodzenie. Odkryli, że Albert Gaza, jak w rzeczywistości nazywał się mężczyzna, był skazanym za przestępstwa seksualne pedofilem. Jego ofiarą był 8-letni chłopiec, którego molestował.

Mężczyzna prowadzący z dziećmi okazał się notowanym pedofilem
Mężczyzna prowadzący z dziećmi okazał się notowanym pedofilem (youtube.com)

Rodzice nie byli pozytywnie nastawienie do drag queen od samego początku. Niezależnie od poglądów, są rozczarowani faktem, że biblioteka nie zweryfikowała przeszłości kandydata do pracy z dziećmi.

Dopuszczenie przestępcy seksualnego skazanego w przeszłości za kontakt z nieletnim, powinno być niedopuszczalne w instytucji publicznej. Mężczyznę odsunięto od prowadzenia zajęć, a biblioteka wystosowała oficjalne oświadczenie z przeprosinami.

Ula była bita i molestowana przez ojca. Prokuratura umorzyła śledztwo
Ula była bita i molestowana przez ojca. Prokuratura umorzyła śledztwo [4 zdjęcia]

Jak wynika z opowieści 3-letniej Uli, była molestowana i bita przez ojca, z którym jej matka się rozstała...

zobacz galerię

W zamyśle spotkania z drag queen miały promować miłość, akceptację i tolerancję. Przez niedopatrzenie personelu biblioteki, skutkujące poważnymi uchybieniami w procesie rekrutacji, skutek stał się odwrotny od zamierzonego.

Konserwatywni rodzice utwierdzili się w swoich negatywnych przekonaniach względem drag queen i osób, które nie są heteronormatywne. Nie chcą nawet słyszeć o organizowaniu w bibliotece podobnych akcji w przyszłości.

Zobacz też: Nowe fakty w sprawie Madeleine McCann. Padła ofiarą pedofilów?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.