Trwa ładowanie...

Preparaty witaminowe Vibovit z żelazem

W gamie produktów Vibovit® pojawiły się dwa nowe preparaty: Vibovit® Junior + Żelazo oraz Vibovit® Uczeń + Żelazo. Dodatek żelaza sprawia, że suplementy diety Vibovit® działają korzystnie na rozwój funkcji poznawczych u dzieci. Suplementacja żelaza jest konieczna, składnik ten nie jest bowiem wytwarzany przez organizm, a zapotrzebowanie na niego rośnie z wiekiem.

Zobacz film: "Jak radzić sobie z infekcjami u dzieci?"

Vibovit® Junior + Żelazo to preparat dla dzieci w wieku 4-7 lat, zawierający 13 witamin oraz minerałów, w tym żelazo. Suplement ma postać tabletek do ssania o smaku owoców leśnych. Nie zawiera cukru, laktozy ani konserwantów. Natomiast Vibovit® Uczeń + Żelazo to produkt dla dzieci w wieku 8-12 lat, zawierający aż 17 witamin i minerałów. Podobnie jak suplement dla młodszych dzieci, Vibovit® Uczeń + Żelazo ma owocowy smak i nie zawiera konserwantów, cukru i laktozy.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.