Trwa ładowanie...

Pokazała, jak wyglądał jej brzuch w 8. miesiącu ciąży. Ludzie nie dowierzają

 Kamil S. Sikora
02.03.2023 19:51
Twierdzi, że ciążowy brzuch pojawił się dopiero 2 tygodnie przed porodem
Twierdzi, że ciążowy brzuch pojawił się dopiero 2 tygodnie przed porodem (TikTok)

Wielkość ciążowego brzucha zależy do wielu czynników, m.in. od budowy ciała przyszłej mamy czy wielkości dziecka, którego się spodziewa. W przypadku Nikki Salazar ciążowe krągłości pojawiły się dopiero dwa tygodnie przed urodzeniem syna. To spowodowało, że większość osób nie wierzyło, że wkrótce doczeka się potomstwa.

spis treści

1. Niewidoczny ciążowy brzuch

Nikki Salazar jest mamą chłopca o imieniu Nico. Zanim jednak przywitała na świecie swojego syna, jak wiele innych kobiet z całego świata, za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się swoją ciążą. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jej cało zmieniło się dopiero kilkanaście dni przed porodem.

2. Tak wyglądała w ósmym miesiącu ciąży

Przyszła mama rejestrowała przebieg swojej ciąży i macierzyństwa, robiąc zdjęcia. Następnie wszystkie fotografie w formie wideo udostępniła na TikToku. Dołączyła do niego komentarz, w którym oznajmiła, że ciążowy brzuch pojawił się dopiero dwa tygodnie przed terminem porodu.

Zobacz film: "Czego należy unikać w ciąży?"

Oglądając galerię, można zobaczyć, jak w siódmym miesiącu ciąży prezentował się brzuch Nikki i rzeczywiście ciężko było rozpoznać, że kobieta jest w ciąży.

Wideo opublikowane przez Nikki Salazar wzbudziło ogromne zainteresowanie, o czym świadczy ilość wyświetleń i mnóstwo komentarzy pozostawionych przez internautów.

@nikkisalazar_ 💓🤰🏻 #greenscreenvideo #foryoupage #pregnant #pregnantlife #pregnanttiktok #pregnancy #pregnantbelly #pregnancyjourney #momsoftiktok #momlife #momtok #momtoks #firsttimemom #newmom #greenscreen ♬ drivers license x ocean eyes - carneyval

”To istne szaleństwo! Ja w ciąży byłam wielka jak dom” - napisała jedna z użytkowniczek TikToka.

”Miałam tak samo jak Ty. Nawet moi najbliżsi nie końca wierzyli, że spodziewam się dziecka” - skomentowała inna.

Na ostatnim zdjęciu widać nowo narodzonego synka Nikki. Ja napisała w mediach społecznościowych, pomimo tego, że nie planowała dziecka, jego narodziny była najlepszą rzeczą, jaka spotkała ją w życiu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze