Trwa ładowanie...

Pink oskarżona o narażanie życia swoich dzieci po publikacji tego zdjęcia!

 Aleksandra Miłosz
04.12.2018 10:24
Pink oskarżona o narażanie życia swoich dzieci po publikacji tego zdjęcia!
Pink oskarżona o narażanie życia swoich dzieci po publikacji tego zdjęcia!

"Nałóż mu skarpetki, przecież ma zimne nogi", "bardzo mało jadł, może jest chory?" czy nieśmiertelne "gdzie jest czapka?!", to tylko niektóre z "życzliwych" rad, które każdego dnia słyszy młoda mama. Krytyka sposobu wychowania dotyka też znane osoby, które na portalach społecznościowych publikują zdjęcia ze swojego codziennego życia. Dostało się też Pink: "narażasz swoje dziecko na niebezpieczeństwo!" przeczytała po opublikowaniu zdjęcia na Instagramie.

1. Pod ostrzałem krytyki

Bycie sławnym to blaski, ale także cienie, które nieustannie utrudniają życie. Znana osoba jest ciągle poddawana ocenom i krytyce za każdy swój gest czy zdjęcie. Ostatnio burzę w sieci wywołało zdjęcie Pink. Piosenkarka, której konto na Instagramie obserwują 2 mln użytkowników, zamieściła niedawno swoje zdjęcie w towarzystwie dzieci w trakcie gotowania. Obserwatorzy nie zostawili na niej suchej nitki.

Jakie niebezpieczeństwa czyhają na dziecko w domu?
Jakie niebezpieczeństwa czyhają na dziecko w domu? [7 zdjęć]

To w domu dochodzi do największej liczby wypadków z udziałem dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Wielu najmłodszych

zobacz galerię

Pink jest mamą 5-letniej Willow i 8-miesięcznego Jamesona. To normalne, że matka dwójki dzieci, opiekując się swoimi pociechami musi znaleźć czas na sprzątanie i gotowanie. Jednak to, w jaki sposób to robi, oburzyło ludzi. Na zdjęciu widać, że Willow siedzi na kuchennym blacie, a mały Jameson znajduje się w nosidle na piersiach mamy. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że według wielu, znajduje się za blisko gorącej patelni i smażącego się na niej jedzenia.

Zobacz film: "Paulina Sykut-Jeżyna: matka idealna"
Instagram @pink
Instagram @pink

"To jest niebezpieczne dla twoich dzieci. Przestań to robić!" - można było nie raz przeczytać pod zdjęciem. Inna osoba napisała, że niedawno czytała o strasznych wypadkach, które były skutkiem właśnie takich sytuacji. Większość osób potępiała brak wyobraźni wokalistki. Nazwali ją nieodpowiedzialną matką.

2. "Tak wygląda rzeczywistość każdej matki"

Jednak pojawiły się też głosy wsparcia - "tak właśnie wygląda rzeczywistość każdej matki" - brzmiały słowa otuchy. Wiele osób przyznało też, że właśnie tak wygląda gotowanie z dziećmi. Starsze wspinają się na blat, aby jak najlepiej widzieć rzeczy, które robi mama, a młodsze zazwyczaj muszą być wtedy noszone na rękach albo – tak jak w przypadku Pink – w nosidle.

Zobacz także:

"Ludzie i ich ocenianie! Pink – robisz fantastyczną robotę jako żona, matka i artystka – trzymaj tak dalej i ignoruj ten hałas" - pisali fani. Sama artystka także postanowiła zająć głos w sprawie i zwrócić się do osób, które postanowiły jej bronić: "Ulżyło mi, że większość z was widzi niedorzeczność tej sytuacji. Boże dopomóż!" - podsumowała.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze