Przejdź na WP

Pierwsze zdjęcia Natalii Kukulskiej po porodzie

Natalia Kukulska po raz trzeci została mamą. 5 stycznia br. powitała na świecie córeczkę Laurę. Czy macierzyństwo jej służy? Oceńcie sami!

Zobacz film: "Przekarmianie dzieci"

Piosenkarka postanowiła pochwalić się prezentami, które dostała z okazji narodzin córeczki na swoim Instagramie. Reakcją na zdjęcie było wiele ciepłych komentarzy ze strony fanów.

Pierwsze zdjęcie po porodzie Natalii Kukulskiej
Pierwsze zdjęcie po porodzie Natalii Kukulskiej (Instagram)

Wyjście Natalii ze szpitala nie umknęło oczywiście uwadze fotoreporterów. Mimo iż Kukulska opuszczała szpital tylnym wyjściem, nie uniknęła zdjęć.

Zdjęcie Natalii Kukulskiej po porodzie
Zdjęcie Natalii Kukulskiej po porodzie

Natalia ma jeszcze dwójkę dzieci - Annę i Jana - z mężem Michałem Dąbrówką. Do pracy wraca 12 lutego, kiedy to zagra walentynkowy koncert w Starachowicach.

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.