Trwa ładowanie...

Oddaj się niekończącej zabawie w krainie LEGO® DUPLO®

Czy twoje dziecko tak bardzo uwielbia wesołe miasteczko, że aż nie chce wracać do domu? Teraz zabawa w lunaparku może trwać bez końca dzięki nowym zestawom LEGO DUPLO! Dzieci mogą zbudować w swoim pokoju własne wesołe miasteczko i dzięki temu bawić się cały dzień. Każdy brzdąc pokocha ustawianie kół karuzeli i wprawianie jej w ruch, jazdę w wagonikach pociągu, zabawę konikami na karuzeli, robienie lodów, a nawet wygrywanie nagród na klockowej strzelnicy! Ta wspaniała zabawa jest teraz możliwa w krainie LEGO DUPLO.

Zobacz film: "Kiedy rozpocząć trening czystości?"

1. Domowe wesołe miasteczko

Nowe, kolorowe zestawy LEGO DUPLO, zaprojektowane specjalnie dla dzieci od 2 roku życia, oprócz niekończącej się i twórczej zabawy, dają też wiele możliwości edukacyjnych. Są idealnym prezentem dla maluchów, gdyż umożliwiają im poznawanie siebie samych oraz otaczającego je świata. Dowiedzą się, jak zapłacić za bilet wstępu do domowego parku rozrywki, a także w jaki sposób rozpędzić karuzelę do kosmicznych prędkości. Najśmieszniej będzie, gdy koniki zaczną zjadać im lody. Dzieci będą się uczyć kreatywności bez wysiłku i nieświadome tego, że się uczą! Dodatkowo, klocki LEGO DUPLO doskonale pasują do rączek małych budowniczych, ponieważ są dwa razy większe w porównaniu z klasycznymi klockami LEGO. Co ważne, wszystkie produkty LEGO DUPLO są wytwarzane według największych standardów jakości i bezpieczeństwa, ponieważ zabawa przede wszystkim powinna być bezpieczna.

2. Dzień rodzinnej zabawy z LEGO DUPLO

Pomóż swoim pociechom przetestować ich zręczność z zestawem LEGO DUPLO "Strzelnica" (10839)! Będą miały mnóstwo frajdy, celując armatką w tarcze wewnątrz budki strzelniczej i próbując je przewrócić. Jaka nagroda czeka na zwycięzcę? Pluszowy miś! W dodatku, po zawodach dzieci mogą skorzystać z kiosku z napojami, aby nabrać sił przed kolejną rundą.

Przygotuj się na rodzinny ubaw po pachy z zestawem LEGO DUPLO "Duże wesołe miasteczko" (10840)! Maluchy pokochają budowanie diabelskiego młyna i obracanie go, aby móc obserwować wprawianie w ruch gondolki, obracanie karuzeli za pomocą koła zębatego, zabawę czterema konikami z karuzeli oraz niekończące się zjeżdżanie po wielkich, falowanych zjeżdżalniach. Dzieci mają też możliwość kierowania małym pociągiem i kupienia ogromnych lodów w pobliskiej budce. Może Cię poczęstują?

Wyobraź sobie, że twój skarb ma możliwość zbudowania własnego lunaparku, którego fundamentami są dziecięce sny i marzenia. LEGO DUPLO "Wesołe Miasteczko" (10841) właśnie mu to umożliwia. Dziecko może zbudować klasyczną karuzelę i bawić się nią dokładnie tak, jak zapragnie. Oboje będziecie mieć ubaw, wcielając się w różne postacie i opowiadając najrozmaitsze historie, podczas gdy mini figurki LEGO DUPLO będą zjeżdżać na zjeżdżalniach lub kupować bilety przy wejściu do lunaparku.

Zestawy LEGO DUPLO można kupić w hipermarketach, w sklepach z zabawkami i sklepach internetowych w całej Polsce. Podane ceny są rekomendowane i obowiązują w sklepie na stronie www.LEGO.pl oraz w katalogu LEGO: LEGO DUPLO "Strzelnica" (10839) - 99,99 PLN, "Duże wesołe miasteczko" (10840) - 329,99 zł, "Wesołe Miasteczko" (10841) - 189,99 zł.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.