Trwa ładowanie...

Obcy mężczyzna dał małemu chłopcu pieniądze na zabawki. Miał ważny powód

Zakupy z dziećmi nie należą do najłatwiejszych. Maluch, który wokół siebie widzi setki nęcących go produktów, chce mieć każdy z nich. "Mama kup!" - to najczęstsze co słyszy wtedy przeciętny rodzic. Odmowa najczęściej kończy się płaczem i awanturą. Alyssa Hacker, mama małego Owena, spotkała się z niecodzienną sytuacją podczas zakupów. Zupełnie obcy mężczyzna dał jej synowi pieniądze na zabawki. Dlaczego? Historia wzruszy was do łez.

Zobacz film: "Zabawki dla dzieci - pora przełamac stereotypy"

Kilkuletni Owen fascynuje się dinozaurami. Będąc na zakupach ze swoją mamą zobaczył 3 pluszaki przedstawiające swoje ulubione stwory i chciał mieć każdego z nich. Nie rozumiał, dlaczego mama prosi go, żeby wybrał tylko jednego pluszaka.

(Facebook.com) Mały Owen dostał pieniądze na zabawki od nieznajomego mężczyzny, który stracił swojego wnuka
(Facebook.com) Mały Owen dostał pieniądze na zabawki od nieznajomego mężczyzny, który stracił swojego wnuka

W pewnym momencie minął ich obcy mężczyzna, do którego Owen krzyknął "Cześć!". "Cześć mały chłopczyku" - odpowiedział nieznajomy. Minął ich, jednak zaraz zawrócił i niespodziewanie wyjął z kieszeni swój portfel. Niewiele myśląc wyciągnął z niego 20 dolarów, które umieścił w kieszonce chłopca.

"Tydzień temu straciłem mojego 2-letniego wnuczka. Proszę wziąć pieniądze i kupić mu wszystkie 3 zabawki" - powiedział mężczyzna do Alyssy..

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Zaskoczony chłopiec krzyknął "dziękuję", a mężczyzna otarł łzy i odszedł. Całą sytuację opisała na Facebooku mama Owena. "Są jednak dobrzy ludzie na tym świecie" - podsumowała wpis Alyssa Hacker. Post kobiety bije już rekordy popularności. Został udostępniony już prawie 130 tys. razy, a ponad 15 tys. osób zostawiło pod nim swój komentarz.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.