Nieprawdziwy świat

Nieprawdziwy świat porusza problem niekontrolowanego przez rodziców uczestnictwa dzieci w grach on line. Królewna Amelia ulega fascynacji niezwykle interesującą grą komputerową. Dzięki internetowej zabawie ma możliwość przeniesienia się do zupełnie innej rzeczywistości. Może być kim chce i chętnie z tego korzysta. Czy jednak wirtualny świat okaże się lepszym od prawdziwego?

Bohaterką serii Błękitny laptop jest zafascynowana Internetem królewna, która często popada w kłopoty. Opowieści o niesfornej Amelii mogą stać się pretekstem do rozmowy o zagrożeniach czyhających na użytkowników sieci.

Polecane wideo:

Wydawnictwo Sztuka i Wiedza.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Kultura
Kultura

Opowiadania dla dzieci

Opowiadania dla dzieci

Dowcipne historie z książki "Twardy orzech do zgryzienia" rozbawią niejedno dziecko.

Kultura

Program Triki Triki

Program Triki Triki

Program Triki Triki przybliża dzieciom wzornictwo i sztukę użytkową.

Kultura

Najpiękniejsze bajki

Najpiękniejsze bajki

Baśnie towarzyszą dzieciom od wczesnego dzieciństwa. Wspólne czytanie to świetna zabawa.

Kultura

Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia

Wszyscy dookoła chodzą i psioczą na śnieg i mróz. Przyznam szczerze, że kompletnie ich nie rozumiem. Przecież już za 10 dni Wigilia. Musi być biało! Musi być mroźno! To zalegający wszędzie biały puch jest idealnym tłem dla choinki, karpia, światełek...

Kultura

Dziecko z dziadkiem

Dziecko z dziadkiem

Dzień Babci i dzień Dziadka (21 i 22 stycznia) to wspaniała okazja, by zmobilizować nasze dziecko do rzucenia się w wir twórczej pracy. Nic tak nie wywoła uśmiechu na ustach kochanych Dziadków jak rękodzieło naszego malucha.