Trwa ładowanie...

Niemowlę z burzą blond włosów zrobiło furorę na porodówce. "Wygląda jak Boris Johnson"

Kiedy mała Lottie przyszła na świat, zrobiła furorę na porodówce. Wszystko dlatego, że urodziła się z burzą srebrzystych włosów. Dziś dziewczynka ma ponad rok, a jej fryzura żyje własnym życiem.

Zobacz film: "Płacz pomaga schudnąć"
spis treści

1. Burza włosów u niemowlaka

Bethany Jeeves z Cambridgeshire już podczas ciąży podejrzewała, że jej córka będzie miała burzę włosów na głowie, mimo że żadne badania obrazowe tego nie wykazały. 22-latka cierpiała na ciężką zgagę i mdłości, na które nic nie działało.

Kiedy w lutym 2021 roku Lottie przyszła na świat z burzą blond włosów, zrobiła furorę na porodówce. Jej włosy były długie, gęste i prawie srebrne.

"Wszystkie położne przychodziły zobaczyć, bo nie mogły uwierzyć, że ma ich tak dużo, a jeszcze ten kolor! Podobno nigdy nie widzieli dziecka z takimi włosami" – mówi Bethany.

Lottie przyszła na świat z niezwykłą fryzurą
Lottie przyszła na świat z niezwykłą fryzurą (Facebook)

Od tego czasu włosy małej Lottie zaczęły żyć własnym życiem i niezależnie od tego, co robi z nimi jej mama, sterczą w powietrzu. Jak sama zaznacza, próbowała już wszystkiego.

"Dochodziło do tego, że musiałam spędzać więcej czasu z jej włosami niż własnymi" – mówi Bethany.

2. Porównanie do polityka

Ze względu na bujną fryzurę, Lottie wygląda na dużo starszą, niż jest w rzeczywistości. Jej włosy sięgają daleko za szyję, więc mama może wiązać jej kucyki i warkocze.

"Mam przyjaciółki, których dzieci w wieku około dwóch lat mają krótsze włosy niż Lottie – mówi. – Jej fryzura jest totalnie szalona".

Lottie ma niecałe pół roku
Lottie ma niecałe pół roku (Facebook)

Zauważają to również obcy ludzie, którzy porównują dziewczynkę do brytyjskiego premiera – Borisa Johnsona. Bethany przyznaje, że początkowo była zaskoczona, gdy jako pierwszy zareagował w ten sposób jej lekarz rodzinny, ale przyznaje, że jest już do tego przyzwyczajona.

"Za każdym razem, kiedy wychodzimy z domu, ktoś mnie zatrzymuje i mówi, że Lottie wygląda jak mały Boris Johnson. Oczywiście się z tym nie zgadzam, ale rozumiem, skąd im się bierze to porównanie" – mówi.

Rodzina słyszy to tak często, że teraz nawet starsza siostra Lottie, dwuletnia Mia mówi każdemu, kogo spotyka, że jej siostra to Boris Johnson.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza