Trwa ładowanie...

Nauka picia przez słomkę

Zobacz film: "Co należy wiedzieć na temat fizjologii dwulatka?"

Informacja prasowa

Nowe kubki Philips Avent z giętką słomką to idealny wybór dla rozwijających się, aktywnych maluchów. Opracowane z udziałem ekspertów kubki ze słomką umożliwiają naukę i doskonalenie picia przez słomkę oraz zdrowy rozwój jamy ustnej. Twój maluszek nieustannie poznaje świat i zdobywa nowe umiejętności. Nauka samodzielnego picia jest kluczowym etapem rozwoju dziecka, a Ty możesz wspomóc swojego malca, dobierając odpowiednie produkty, które umożliwią łagodne przejście z karmienia piersią lub butelką na otwarty kubek.

Na początek nauki samodzielnego picia warto zdecydować się na kubek niekapek Philips Avent wyposażony w specjalny, zaworek, który sprawia, że płyn wypływa z naczynia tylko wtedy, gdy dziecko z niego pije.

Kolejnym etapem może być kubek z giętką słomką Philips Avent SCF796 dla dzieci powyżej 9 miesiąca. Dolna część słomki jest wygięta, aby słomka łatwo dosięgała płynu, co pozwala maluszkowi pić w naturalnej pozycji. Słomka ma też zintegrowany zaworek antyprzeciekowy zapobiegający rozlewaniu. Odchylana pokrywka chroni słomkę i nie dopuszcza do przeciekania podczas ruchu. Dodatkowo wbudowane uchwyty kubka mają ergonomiczną konstrukcję, która ułatwia małym rączkom jego trzymanie. Miękka i elastyczna słomka jest łagodna dla dziąseł, a niewielki rozmiar i waga kubka są idealne do nauki picia przez słomkę.

Dla dzieci, które mają ponad roczek, idealny będzie trochę większy kubek z wygiętą słomką SCF798, ale bez uchwytów i o pojemności 300 ml, która pozwala nawadniać organizm dziecka przez cały dzień i podczas aktywnego spędzania czasu. Wyprofilowany kształt i antypoślizgowa faktura kubka ułatwiają jego chwytanie i trzymanie przez malutkie rączki, dzięki czemu dzieci mogą bezpiecznie rozwijać umiejętność samodzielnego picia.

Obydwa modele kubków Philips Avent z giętką słomką zostały opracowane z udziałem ekspertów, dlatego możesz mieć pewność, że umożliwiają zdrowy rozwój jamy ustnej oraz ćwiczą jej mięśnie, wzmacniając je.

Dodatkowo kubki z giętką słomką Philips Avent można łatwo złożyć i rozłożyć. W celu zwiększenia wygody wszystkie elementy można myć w zmywarce. Dodatkowo kubki są zgodne z butelkami Philips Avent Natural i Classic + (z wyjątkiem butelek szklanych), jak również większością kubków.

Rekomendowane ceny nowych kubów ze słomką wynoszą:

  • SCF796 (dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych) – 40 zł
  • SCF798 (dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych) – 45 zł
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.