Trwa ładowanie...

Muin Bachonaev urodził się z długimi rzęsami. Wzbudza sensacje na ulicach Moskwy

Muin Bachonaev to 13-letni chłopiec mieszkający w Rosji. Rzęsy chłopca już po urodzeniu miały 4,3 cm i nadal rosną. Choć wyjątkowy, czuje się zwyczajnie, a bujne brwi i rzęsy w niczym mu nie przeszkadzają.

spis treści
Muin Bachonaev lubi swoje rzęsy
Muin Bachonaev lubi swoje rzęsy

1. Chłopiec z długimi rzęsami

Moskwa to jego rodzinne miasto. Zaraz po urodzeniu, rzęsy Muina były tak długie, że sięgały mu do ust. Miały długość 4,3 cm. Chłopiec wzbudził tak dużą sensację na porodówce, że llekarze z innych oddziałów przychodzili go oglądać. Dziś ma 13 lat i rozwija się prawidłowo.

Jak sam twierdzi, długie rzęsy nie przeszkadzają mu w życiu codziennym. Chłopiec dobrze się uczy, a jego marzeniem jest zostać gwiazdą piłki nożnej. Póki co, nieźle mu idzie – Muin gra w jednym z moskiewskich klubów.

Nastolatek budzi sensację na ulicach. Przechodnie często zatrzymują się, żeby uważniej mu się przyjrzeć. Zdarza się, że niektórzy proszą go o wspólne zdjęcie. Ciagle słyszy pytania jak to możliwe, że ma takie rzesy i czy mu nie przeszkadzają. Chłopak odpowiada, że ma najdłuższe naturalne rzęsy i bardzo je lubi. 13-latek ma na swoim koncie pewien sukces. Jego rzęsy są tak długie, że zostały wpisane do rosyjskiej Księgi Rekordów.

Lekarze długo nie mogli znaleźć przyczyny długości rzęs chłopca. Tym bardziej, że jego rodzeństwo ma rzęsy normalnej długości. Krzaczaste brwi odziedziczyli po ojcu. Liczne testy wykazały, że gen odpowiedzialny za wzrost rzęs nie działa prawidłowo. Matka Muina musiała brać silne leki w trakcie ciąży. Możliwe, że to miało wpływ na wzrost rzęs u chłopca.

Muin jest kolejnym niezwykłym dzieckiem. Pisaliśmy o Emily McWhinney, której bujne włosy było widać już na USG oraz Dolly Canham, której bujna czuprynka przypomina włosy lalki.

2. Wyjątkowe dzieci

Dzieci rodzące się z jakąś wadą genetyczną przede wszystkich chcą czuć się normalnie, bez względu na to czy mają długie rzęsy, rodzą się z włosami czy bielactwem. Każde z nich jest wyjątkowe i oczekuje akceptacji otoczenia. Często, te wyjątkowe dzieci padają ofiarą bullyingu, czyli przemocy słownej lub fizycznej w swojej grupie rówieśniczej. Na szczęście znani, tacy jak Winnie Harlow- modelka z bielactwem, pokazują, że wyjątkowość może być kluczem do sukcesu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza