Trwa ładowanie...

Była pijana i agresywna. Nie potrafiła rozpoznać własnego dziecka

 Karolina Rozmus
21.07.2021 11:46
Miała dwa promile alkoholu. Pijana matka nie rozpoznała własnego dziecka
Miała dwa promile alkoholu. Pijana matka nie rozpoznała własnego dziecka (GettyImages)

Nad skierniewickim zalewem kobieta pomyliła swoje dziecko z obcym. Okazało się, że kobieta była pijana – miała dwa promile alkoholu we krwi. Świadkowie zdarzenia, podejrzewając, że kobieta nie jest trzeźwa, wezwali policję. Po przybyciu patrolu na miejsce okazało się, że nie tylko matka dwulatka jest pijana.

spis treści

1. Pomyliła własne dziecko z obcym

16 lipca w województwie łódzkim nad zalewem Zadębie w Skierniewicach wypoczywała 32-letnia kobieta wraz ze swoim dwuletnim synem i 41-letnim partnerem.

Uwagę innych wypoczywających na plaży zwróciło zachowanie kobiety – gdy ta podeszła do obcego dziecka, sądząc, że to jej syn, postanowili interweniować. Kobieta sprawiała wrażenie nietrzeźwej, dlatego świadkowie zdarzenia wezwali policję.

Zobacz film: "Pijana matka wykąpała dziecko we wrzątku! Z wizytą u lekarza zwlekała aż 6 dni!"

Zachowanie kobiety było wulgarne i agresywne, a badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia świadków – kobieta miała dwa promile alkoholu we krwi, tak samo zresztą, jak jej partner.

2. Grożą jej konsekwencje

Nad zalew wezwany został ojciec chłopca, by przejąć opiekę nad maluchem, natomiast kobieta została ukarana za swoje agresywne zachowanie mandatem karnym. To jednak dopiero początek jej kłopotów.

Zostało złożone zawiadomienie do sądu rodzinnego, co oznacza, że kobieta może mieć ograniczone, a nawet odebrane prawa rodzicielskie.

Jak informuje skierniewicka policja, to jednak nie wszystko. Za narażenie dziecka na utratę życia lub zdrowia pijana matka może zostać ukarana ograniczeniem wolności do 5 lat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Kompletnie pijana matka karmiła nowonarodzone dziecko piersią (WIDEO)
Kompletnie pijana matka karmiła nowonarodzone dziecko piersią (WIDEO)

Położna zawiadomiła policję o skandalicznej sytuacji, którą zastała w jednym z mieszkań w Lubawce w

przeczytaj artykuł
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze