Trwa ładowanie...

Miał zaledwie 3 lata, kiedy jego matka zaginęła. Po 20 latach dowiedział się co się z nią stało

Bonnie Haim z Jacksonville zniknęła bez śladu w 1993 roku. Jej syn miał wtedy 3 lata. W 2014, kiedy był już dorosłym mężczyzną, odkrył okrutną prawdę.

Zobacz film: "Objawy kobiecego zawału serca"
spis treści

1. Chciała zakończyć małżeństwo

Bonnie Haim chciała rozwieść się z mężem i wyprowadzić się z domu. To, że kobieta chce zakończyć swój związek małżeński, nie było dla nikogo żadną tajemnicą. Zanim to zrobiła, założyła w tajemnicy konto bankowe, o którym dowiedział się jej mąż i kazał je usunąć. Mimo to kobieta postanowiła zrealizować swój plan i przekazała swojej przyjaciółce około 1,2 tys. dolarów na przechowanie.

 Bonnie Haim z synem Aronem
Bonnie Haim z synem Aronem (Facebook)

2. Tajemnicze zniknięcie

W końcu znalazła mieszkanie, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyła na kaucję. Kobieta miała się wyprowadzić się 23 stycznia, kiedy jej mąż będzie w podróży służbowej. Jednak tak się nie stało i nagle zniknęła. Ostatni raz widziano ją 3 stycznia 1993 roku. Jej znajomi twierdzą, że dzień przed jej zaginięciem pokłóciła się z mężem.

3. Nikt nie uwierzył 3-latkowi

Sprawa została zgłoszona na policję. Kilka godzin później funkcjonariusze znaleźli torebkę Bonnie w koszu na śmieci 8 km od jej miejsca zamieszkania. Mąż zeznał na policji, że jego zona wyszła z domu i nie ma pojęcia, co się z nią stało. Jej syn Aaron miał wtedy 3-lata i powiedział policjantom, że jego ojciec skrzywdził jego mamę. Przypuszczenia chłopca podważył jego dziadek i ojciec zaginionej kobiety, a brak dowodów nie pozwolił oskarżyć męża Bonnie.

4. Makabryczne odkrycie

Przez przeszło 20 lat, nikt nie dowiedział się, gdzie jest Bonnie, do czasu kiedy jej syn postanowił wyremontować swój rodzinny dom. Podczas przekopywania ogródka przez koparkę, znaleziono worek. Jak się okazało, w środku znajdowały się zwłoki kobiety.

Zwłoki kobiety po 23 latach odnaleziono w ogródku
Zwłoki kobiety po 23 latach odnaleziono w ogródku (Facebook)

Jej syn nie mógł uwierzyć, że przez te wszystkie lata prawda nie wyszła na jaw, a jego mama cały czas leżała zakopana w ogródku. Okazało się, że podejrzenia 3-latka nie były bezpodstawne. Ojciec Aarona za zamordowanie swojej żony został skazany na dożywotnią karę pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza